Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svou kariéru v oboru videoher započal v roce 2008. Prošel si několika menšími projekty a stál u zrodu a pádu mnoha garážových magazínů. Na více než rok zakotvil u herního magazínu Zing.cz, a poté se stalo jeho domovem Hrej.cz.

    Bohužel.
    • jindra.veliky
      asi nebude nahoda ze stal u mnoha padu magazinu
    • Teď je tady.
  • Hele, místní troll má z tý recenze vánoce, tak přišel podpořit recenzenta náklikem. Opravdu smutný případ... tipuju náplava z konzolisty, kde má ten mrzák dozajista permaban.
  • dalsi vec co me sokovala v clanku
    "Pokud počítáte pixely a stále ještě řešíte žabomyší války o rozlišení, nebo nedej bože FPS, pak máte asi jasno."
    nedej boze FPS? to znamena ze rozliseni je dulezitejsi nez FPS? FPS u FPS (krasnej obrat) je asi to nejdulezitejsi u technicky stranky. vazne Kremser... velkej cernej puntik si u tebe delam.
    • ringmancz
      já bych jenom dodal, že válka o rozlišení není zbytečná. od té doby, co mám 1440p monitor se mi 1080p nelíbí ani na menší uhlopříčce. ale kdo nikdy nezkusí, tak nepochopí
  • Nechce už něco dělat s tou PC náplavou anonymů? To jsou pod každým článek desítky anonymů, kteří jenom nadávají, stěžují si. Už s tím něco dělejte.
    • main
      Souhlasim, bylo by fajn, kdyby prispevky mohli pridavat jen registrovani. To by ale znamenalo, ze by jsi musel mlcet :)
      • A víte co je největší "prča"? Že už nejde vkládat příspěvky jako anonym *15* . Ještě, že jsem si vzpomněl na heslo *1*
        • .
  • "Jste-li totiž kovaný PC hráč a ovladač nemáte, přicházíte opravdu o hodně a především pak přestává platit TVRZENÍ, že Destiny má nejlepší gunplay a ovládání ze všech současných FPS."

    Líbí se mi, jak z tvrzení magicky udělal fakt.

    Argument recenzenta v kostce: Když vás ve hře pošlou do temné uličky a předtím vám zlomí nohu, zážitek pak bude hororovější.
    • Nejlepsi gunplay a ovladani :D
  • Gamepad je v FPS lepsi *3* dal nemelo smysl recenzi cist....
    • Aha, takže v životě jsem na gamepadu nic nehrál, ale mám jasno. V PvP a hrách typu Cstrike opravdu není nad myš. Ale je spousta her kde je gamepad ne lepší ve smyslu zamířím přesně na bod 1x1 mm, ale ve smyslu pocitu ovládání. Možná to chce opravdu zapnout mozek a číst, co je napsáno, než začnu plkat
      • To si tady zase "někdo" solidně proklikal. Zoufalost se pozná na sto honů. Mno nic, pojďme se pobavit:

        "ne lepší ve smyslu zamířím přesně na bod 1x1 mm, ale ve smyslu pocitu ovládání. Možná to chce opravdu zapnout mozek..."

        Možná to chce vzít do ruky skutečnou pušku/pistoli, trochu se s ní proběhnput, zastřílet si a pak zapnout ten mozek. Dojde ti, že absolutně mimo. Ovládání myší má mnohem blíž k reálu, než gamepad. Ale proč to říkám někomu, kdo vidí lidem do hlavy a "má jasno", kdo tady hrál nebo nehrál na gamepadu...
        • Jako hráč FPS her, a majitel CZ P-09 ráže 9mm, mohu říci, že je jedno, jestli hrajete na klávesnici a myši, nebo na gamepadu, a narozdíl o prďochů o tom něco málo vím ... střelba a ovládání skutečné zbraně je v reálu celkem rozdíl *4*.
          Ale, proč píšu... dle mé zkušenosti s gamepadem, je pro mě toto, jako ovládat tank, než člověk někam zamíří, něž se otočí, to vše trvá strašně dlouho, a to nemluvím o kombinování otáčení, zaměřování a nedej bože ještě úkrokování a házení granátu. U myši zvládne průměrný hráč všechny tyto úkony ovládat poměrně rychle, já se gamepadu trápím dodnes. Ano, trápím. Jasně, když je na pad někdo zvyklý, hraje na něm každý den několik let, tak se to taky naučí, ale stejně na každém videu hned člověk pozná, že hra běží na ovladači, protože je vše pomalé a nemotorné. Z těchto důvodů, jsou také hry tomu uzpůsobené, takže jsou pomalejší, máte větší výdrž, AI je nepřesná a pomalá, v mnoha případech je přítomný i auto aim. To vše je pro konzoli v pořádku, nikdo po vás nemůže chtít zručnost, abyste mohli jednou rukou složit rubikovu kostku. Jenže, pokud se některé z těchto věcí dostanou do hry, kterou hráči hrají na PC, automaticky se snižuje výzva a zábavnost, a hra tím samozřejmě urtpí, protože PC hráč je se svým vybavením zákonitě rychlejší a chce tu výzvu.
          Ale ať si každý hraje na čem chce, je to jeho věc, nikomu neberu na co je uvyklý.
          Toť můj skromný příspěvek... Nevěřili by jste, jak je v reálu těžké se pistolí trefit na 25 metrů do středu terče. Doporučuji všem "střelcům", alespoň jednu návštěvu střelnice *3*, pak vás porovnávání klávesnice-myš vs. gamepad vs. realita snad ani nemůže napadnout *1*.
          Edit: Těch chyb... kolik jich ještě bude *1* ...
        • retardík, co neumí česky a neumí ani z/s tu poučuje, jinak jsem rád, že jsi se přiznal ke klikání, 28 plusů za hodinku u tak prostoduchého příspěvku je na pováženou, už jsem si myslel, že zdejší komunita je dno společnosti.
          • Je mi jasné, že když si objevil jak měnit ip adresu, tak se z tebe stal velkohubý král internetu, ale teď už si vem ten prášek a připrav si úkoly, zítra máš školu. Jo... a píšeš písemku, tak se snaž, ať to v životě někam dotáhneš.
            • Tak takhle si klikáš ty pluska. Jsem rád, že jdeš s pravdou ven. Jen pokračuj, pravda je očišťující.
      • prestan si prosim naklikavat *3*
      • mam doma konzoli a na gamepadu hraju stejnetak mam gamepad i na PC na opravdu jen par her, ale vzivote bych stim nehral FPS *11*
      • Mechanus jak je vidět tak ti dělá problém i klávesnice že ?
    • Příště třeba řeknou že RPG se nejlíp hrají na mobilech ,,,
      nevím kdo takové recenze tady dělá, ale měl by s tím rychle přestat ,,,

      nebo víte co ? stejně tady na games už recenze nebere nikdo vážně, takže si pište co je libo ,,,,
  • Draken69CZ
    Gamepad - WIN
    LV - RIP
    *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit