Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    jj taky hlásím, že mi to nejede.. po chvilce se to nějak zaloopuje a vrací se to furt na začátek :-(
    • Zdá se, že to totiž přepíná kvalitu videa. OMG.
  • Nerad ale z hole nutnosti sem se na vsechna videa z VGX musel podivat u konkurence. *7*
  • Ludia, stazujte sa na Gametrailers, je to ich player a tam robi presne to iste. Samozrejme ak si konkurencia s nejakymi pravami nelame hlavu a video si preklopi do svojho tak to fungovat bude.
  • moc hezky Vám to video zas funguje... *1*
  • Fakt parada, zas nejake nove videostyle?? prepinanie do HD je mahodne tak ako aj funkcnost?
  • co s tema videama porad delate? Dost vam to kazi celkove nadprumernou uroven. Fakt des *16*
  • Podle vašich ohlasů je jasné, kdo máte naprd internet. *3*
    • frag.ment
      No nevím na čem frčíš ty, ale já mám optiku 60Mb/60Mb a nikde jinde problém nemám, takže chyba je jasně u GameTrailers a jejich pošahaném přehravači (jak už nám zdělil Overwatch).. Na Trubce jsem videa našel, ale jejich kvalita je děsná :-(
    • s timhle blbym xichtem si akorat na smich, proc by sem jinak psali kdybi jim to jelo jak ma
    • Overwatch
      Já mám dobrý internet a taky mi to občas blbne, sem tam se to resetuje. Je to na prd ten Gametrailers přehrávač, ale bohužel oficiální YouTube verze zatím nejsou ještě skoro u ničeho, GT na to má nějakou krátkou exkluzivitu. Proto musíme ten jejich přehrávač přetrpět :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit