Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • destiny je u mna onlineovka na ktoru som vzdy cakal, uzasna hra uz vo vanilla verzii. najvacsie plus je nemusim byt s tou hrou zenaty aby som v nej nieco znamenal. ako uz niekto spomenul, sposob monetizacia za stvrtrocne updaty (nepovinne!) je najlepsi, lepsi ako mesacne poplatky a lepsi ako ine sposoby...
  • S tou cenou si hlavne spousta lidi neuvedomuje ze jde o onlinovku, a prodej DLC a Datadisku je zpusob jeji monetizace, podle me daleko lepsi nez mesicni poplatky nebo nedej boze mikrotransakce!
  • MrSanta
    "Platí také pravidlo, že vám většinou padají předměty převyšující váš současný Light level – najednou máte pocit, že vás hra mnohem více odměňuje." Autor má zřejmě velmi hodné RNG. Mám light 294 a Rahoolovi nedělá problém dát za rare engram věci s lightem kolem 266 *1*.
    Ale je fakt, že do light 290 to stoupá hodně rychle.
    Sunless Cell je skvělej. Hlavně okamžik kdy při závěrečně bitvě temnotu prozáří hlavičky Cursed Thrallů. V Nightfall verzi to bude zajímavé.
    Souhlasím s recenzí - The Taken King přinesl mnoho dobrého a nic nepokazil. A navíc první týden v Year 2 nám Xur přinesl Hawkmoon *2*
    • rozbaluj s nizsim lightlevelem a budou ti padat lepsi veci :) na netu jsou pravdepodobnosti tabulky pro ruzne light levely :) je to takovej troku podfuk :)
      • MrSanta
        Zajímavé, mé zdroje tvrdí opak. Čím větší light level postavy, tím větší light věcí z engramů.
        Je sranda, když přinesu Rahoolovi třeba 10 engramů a mezi záplavou věcí kolem 280 - 288 se vyskytnou věci s light kolem 260. Ale beru to sportovně, Rahool trollil celej Year 1, teď je proti tomu zlatej *1*.
        Ono já zas tak zlej RNG nemám. Tenhle týden jsem dělal můj vůbec první Nightfall v životě a a na mého Titána vypadla Helm of Inmost Light. Nebo jsem udělal 2 Vanguard Striky v řadě (level 36) a dostal jsem 2 legendární engramy *15*
        • A co takovej Touch of Malice nebo Black Spindle, máš? .)
          • MrSanta
            Touch of Malice ani nevím co je a co musíš udělat. Black Spindle jsme zkoušeli včera, 4 pokusy a nedali jsme to. Vykydlit to tam za 10 minut je děsná fuška.
            Pak jsme se šli uklidnit do Vangaurd Striker Playlistu (jenom level 36). Po bitvách ve snaze získat Black Spindle to bylo až směšně lehké *1*
  • Destiny je v podstate hra aka ma vobec nebavi ale paradoxne ma dostali. Je to cisty gambling ako wowko alebo Skyrim..nonstop to ite raidy/pvp atd kvoli top vybave. Ja som hraval pvp a bolo urobene super i pre obcasny hracov. Ale vyzaduje to kopec casu a ten nemam tak som to predal. Ale kto vaha urcite sa to oplati. Za posledne roky ma bavil multak len v Last of Us a prave Destiny
  • paradny datadisk. + bungie sa na hracov nevysralo a pocuva ich...btw co ma akoze spolocne cena s kvalitou hry michal333?
    • To jak vážně? Ta hra měla / má sice potenciál, ale je stále zoufale prázdná. A tento datadisk na tom nic nezměnil. Nepočítámeli podpásovky vydavatele s jeho snahou donutit všechny, aby si datadisk koupili. Prázdné mapy, nový nepřátelé jsou jen variací těch starých, nudný finální boss. Slibovali zlepšení vyprávění příběhu ale to se nakonec vybavilo pěknou ale ojedinělou animačkou na začátku. Mě osobně tak vysoké skóre překvapilo.
      • tento datadisk pridal vela noveho obsahu...okcenova politika je divná a dufam ze sa poucia. vsade to dostava vysoke znamky v recenziach tak neviem co ta prekvapuje. trvalo im to sice rok ale konecne destiny vyzera tak ako malo pri vydani.
  • Fantastický datadisk. Nejlepší FPS za poslední léta s tímhle datadiskem.
  • Jack1947
    Tak hlavní je že to baví co baví prodává, grind, grind grind jasná Osmička to bez debat. *4*

    Tjn, tu cenu taky řwešily v Re-play a je to podraz heh přes litra za blbé DLC lol. *7* *15* *12*
  • Toto dostalo 8/10? What the actual fcuk? Datadisk za nenormalnu cenu, ktory robi z velmi podpriemernej hry trosku viac priemernu (a to mam na PS4 nahratych dost hodin, esteze som s tym skoncil).
    • MrSanta
      Já jsem na konzolích teprve rok, takže nemám úplný přehled o cenách datadisků, ale cena 40 dolarů se mi zas tak přehnaná nezdá.
    • Můžeš mi ukázat PSN profile, kolik máš těch hodin nahratých *15*
      • Meno profilu sem davat nebudem, len par udajov - mal som na lvl 20 huntera, titana aj warlocka, neskor som 2 zmazal a teraz tam mam 3x lvl20 huntera, az na necrochasm a zbrane z HoW mam vsetky exoticke zbrane (vacsina z nich na max leveli) + vsetky exoticke brnenia pre huntera, trophies z destiny na 78%, takze par informacii o hre mam, ked o nej pisem.
    • tady vsechny AAA dostavaji 8/10, kdyby dali min, rozhazeli by si to s vydavatelema...
      • Veskoslav
        AC Unity 6/10, Mad Max 7/10, Zombi 4/10 (WiiU AAA hra), God of War III Remastered 7/10, F1 2015 4/10, MotoGP 15 7/10, Wolfenstein: The Old Blood 7/10, Assassin's Creed Chronicles: China 5/10, Battlefield Hardline 6/10, Assassin’s Creed Rogue 7/10, Heroes of Might & Magic III HD Edition 6/10, Destiny: The Dark Below 6/10, Saints Row: Gat Out of Hell 5/10, The Crew 6/10, Company of Heroes 2: Ardennes Assault 7/10, Call of Duty: Ghosts 7/10, Lords of the Fallen 7/10 atd.

        Takže Ubisoft či EA to mají dost rozházené, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit