Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Guerilla byla docela zábavná, ale že by se mi do ní chtělo vracet, to ne. Ale jednička je pro mě srdcovka, tu si občas dávám. Dvojka je žumpa.
    • Remaster jednicky by byl dle meho daleko lepsi, ta je hratelnosti o parnik dal. Guerilla nevypada zas tak hrozne ani dnes.
      • Jack1947
        Taky si myslím a přibalit jako bonus i remaster druhého dílu...
        • Kdyz oni se asi boji proceduralni destrukce terenu *1* Od te doby to nikdo v takove mire nepouzil...
          • No asi věděl proč :) Dal bych tomu ještě pár let, než fyzika v hrách dotáhne i jejich grafiku.
  • Kompost
    zrovna minuly tyzden som to po case znova zahral a kralovsky sa bavil pri rozbijani na prvocinitele. za remaster sa rozhodne nebudem vztekat *2*
  • deathfish
    Guerilla je povedená a maximálně jsem si užil to plně zničitelné prostředí. Líbilo se mi, že toho bylo využito i v rámci různých questů. Hlavní postava je vcelku sympatická a příběh taky neurazil.

    Naopak Armageddon, sequel po Guerille, kde už není otevřené prostředí a hrajete za méně sympatického syna (nebo vnuka?) hlavní postavy z Guerilly, se už tolik bohužel nepovedl. Nebylo to sice úplně hrozné, ale s autorem článku souhlasím. Aspoň ten soundtrack měl pár hezkých skladeb.

    Každopádně to není špatná série a mohli by se k ní vrátit. Dle mého ale nejlépe ve stylu Guerilly *4* Tak snad se remaster povede a tvůrce to rozhoupe.
  • Zrovna tohle mě bavilo dost, takže remaster... proč ne? Souhlas s hodnocením jedničky a dvojka.. škoda mluvit.
  • RF:G mám. Vůbec první RF byl hodně dobrý. Vývojář byl už tehdy k hráčům dost loajální a tak hru upravil tak, aby na steamu fungovala i do dnes, včetně online hry. Hodně mě bavila do chvíle, než se úkoly v misích začaly až moc opakovat.
  • Kdyz uz, tak proc se neremastrujou hry jako FEAR, Max Payne, Saboteur apod? Zrovna hry jako Guerilla, Rogue Trooper a takovyhle polozapadly budgetovky... Kdyz uz se remastruje, tak snad pořádně, ne?
    • Promiň že ti beru iluze ale pro někoho jsou polozapadly budgetovky i tebou zmiňované tituly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit