Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zní to dobře až na to že je problém sehnat ty kamarády *9*
    • Co sehnat kamarady neni problem, ale jelikoz moji spoluhraci v co-op si v drtive vetsine pripadu delaji co chteji, takze to dopada jako singleplayer pro dva naraz. *1*
    • Amylee.Anderson
      Ach ano, ten forever alone hráčský život :D (Hele, jak se tu zachvíli sesypou lidi, co maj kamarádu kopu :P)
      • MishKonn
        S gamingem v ČR bohužel asociálnost jedince není jediným faktorem, viz. věkový průměr na sobotní GameShow v Praze (15?).
        • To neni jen u nas. Je to obecne problem bejvaliho vychodniho bloku, protoze se k nam hry ve velkym dostaly az v 90 letech, kdezto ve statech a Japonsku smazili za mlada hry dnesni 40+lety otcove od rodin.
          • MishKonn
            What you said.
  • SA-reg
    Voli jedni v Bioware.
    Měli ten multiplayer udělat naprosto nezávislej na singlu. Žádný promítání výsledků... ne každej má možnost nebo chuť hrát multiplayer a takhle je připraví o část single zážitku.
    • Tak jasne pisou, ze pujde singleplayer dohrat i bez toho. Tim padem me logicky vychazi, ze splnenim ukolu v co-op se pripadne projevi prakticky jen "okrasnim" stylem. Neco ve smyslu, kouknes na mapu, a planeta X uz neni pod nadvladou reaperu, protoze jsi v co-op splnil misi, ktera mela za nasledek jeji osvobozeni.
      Pripadne jeste ve stylu pri boji na planete X se na bojisti objevi o neco vetsi podpora vojsk jiste rasy, jelikoz si jim nejak pomohl v v co-op misi a oni mohli poslat vic jednotek.

      Tak nejak osobne tipuju ze to bude. Proste co-op nebude prakticky mit realny vliv na single, pouze je to lakadlo a prijemny bonus. Ale treba se pletu, uvidime...
      • Přesně tak se vyjádřili lidi z Bioware: MP je navíc, i hráči, kteří ho nezkusí můžou hru dohrát do konce a nepřijdou vůbec o nic (kromě MP :) ).
    • Návaznost bude podle mě v rámci takové, jako byli třeba DLC...kde se u jednoho (tušim, že u shadow brokera) žvatlá o tom, jak je ultra mega důležitej spoiler ale nutně dohranej ho pro ME 3 nemusíš mít...
  • MishKonn
    Po přečtění článku (idea multiplayeru v ME3 se mi dosud doslova patologicky nelíbila) a po zahrání preview buildu na EA GameShow můžu říct, že mi spadl hodně velký balvan ze srdce:)
  • Ugh, to neměli dělat, hošani. Vím, že propojení bude jen dost malé, ale bude mi vadit, že pokud neuhraju Mp, tak přijdu o ten malý obsah. Teď taky vzniklo dilema na kterou platformu to koupit... na ps3 zadara Mp, ale na Xboxu mám už savy z prvních dvou dílů. (a že jsem si dal práci, abych hrál za zlouna i hodného) *10*
  • Spades
    ehm... splitscreen ?
  • Cahir
    Tak to je skvělá zpráva. Zahrát si s kámošem pasáže, které pak mohou ovlivnit další události, je prvek, který ME "chyběl", přestože ho nikdy nepostrádal. Elegantní a zajímavý bonus, jenž rozhodně nepůsobí dojmem, že by byl "navíc".

    Mimochodem, kdo z vás měl možnost zahrát si preview verzi?? Jaký to bylo?
    • Solidní, atmosferická, sexy - "Kroganka" ale na Xboxu to vypadá hrozně a ovládání pro PCčkáře přímo katastrofální (tedy pro mě)... Mimochodem samozřejmě se jednalo i single na EA Shitshow...
  • Docela bych uvítal i komando složené z Hanarů, Volusů a Elcorů. To by byla parta frajerů *1* Oni i tací Rachni by přicházeli v úvahu - doufám, že se s nimi v trojce potkám.
    • S těmi Rachni určitě. Pokud si v jedničce ušetřil jejich královnu, tak ti určitě ve finále příjde helfnout jejich flotila. Bude to jako když v Pánovi prstenů přijel Gandalf na poslední chvíli s armádou na pomoc v bitvě o Helmův žleb. Akorát tohle bude trochu víc ujetý . *1* V dobrém samozřejmě.
      • Black_Hand
        a nebo to bude presne naopak a rachni povrazdej vsechny :).
  • těším se, né že nééé. Další hra co koupím.
  • Nejdřív jsem si přečetl diskuzi k tomuto článečku a po pár příspěvcích jsem si říkal, sakra, až tak špatný? Tak jsem si přečetl článek a teď říkám, že to zase tak špatný není. *4*
  • Black_Hand
    takze jsem kamaradem zvysoval vekovy prumer na gameshow tak dramaticky?

    ME3 preview jsem si zkusil, bohuzel to bezlo na xboxu, takze to chtelo trochu si zvyknout na gamepad. to se moc nepodarilo, a doladovani zamereni ve me vyvolalo vzdycky zbytecny stres. na boji se nezmenilo vubec nic, na ovladani prostredi taky ne. ten level co tam byl mi neprisel spatny, i kdyz tam bylo par ne zrovna peknych spoileru. docela me prekvapily prepracovany RPG prvky. je tam asi 20 kategorii skillu. kazdy skill se pak sklada ze 3ech zakladnich upgradu skillu a pak rozvetveni na dva po trech, mezi kterymi muzete libovolne prekchazet, ale ne brat oba dva ze stejny hloubky.
    • Jo ten spoiler v podobě identity chráněné "VIP" postavy mě taky lehce dožral, ale přežiji to. Jinak souhlasí, že jedinou viditelnou změnou bylo nové pojetí skillů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit