Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maximum ma z PS3 vyzdimat Final Fantasy Versus XIII tak jsem na tu hranici PS3 hodne zvedavej .
  • Je to krasnej kus HW (mluvim o FAT) ma ten strasne vyzdvyhovanej Cell a 7 jadro ,ale
    proc ?? Vzdyt je to uplne k nicemu kdyz je to tak uzavrena a slozita konzole . Kdyz srovnam napr. Bayonettu s X-box verzi tak tam je krasne videt jak ostatni vyvojari s PS3 proste neumi , ale kdyz se podivam na takovej Uncharted 3 nebo God of War 3 tak tam je videt ta sila konzole.
    PS3 ma proste uzasny svoje studia ktery dokazou na PS3 vykouzlit neuveritelnou grafiku ,ale to same taky muzu rict o Epicu co predvedl na X-boxu s Gears of War 3 nebo 343 Industries co predvadi s Halo a nebo taky Forza 4 od Turn 10 . Myslim ze novy konzole nejsou nutny podle me jak PS3 tak X-box jeste neni na te uplne hranici svych vykonu a jeste na ne snad pujde carovat .
  • Re:Joey - ja jsem zvedav jak se budes tvarit az PS4 bude take PC zabalene v krabici.Konfigurace PS3 byla chyba a samo Sony to priznalo.
    Pro vyvojare to bylo zejmena ze zacatku utrpeni.
  • kulickovy pocitadlo
  • Ale ono to prece neni jen o rozliseni.. kdyz to bude podporovat uz rozumne DX11, tak se dockame i par efektu navic.. stejne tak kdyz se bude pocitat trochu fyzika, tak se dostaneme taky aspon na uroven Batmana. A pravda, skok ze ps2 na 3 taky nebyl z pocatku zadny kulervouci - vyjma rozliseni. Ale obcas se preci jen objevi hra, ktera vypada graficky uplne jinak a ne jako z roku 2006. A osobne bych si z chuti zahral klidne Ratcheta jednicku a ani bych nevnimal, ze je to ps2...
  • stačí sledovat fora jako beyond3d nebo neogaf, kde mezi uživatelama jsou i různý vývojáři a dost znalí v oboru.... napiš Vávrovic Danovi, ten by mohl být zasvěcen :)
  • Co že to bude mít za CPU ?
  • no nepujde to... ale co uz, xbox360 jsem si uz pred dvema a pul lety koupil jetej za dva tisice a jede mi do ted.. za dva roky bude k sehanni od litru.. A oni pak stejne udelaji zase vlnu FullHD edici a koupime to na Live... jiste, koupene hry tam nam budou k nicemu... ale to uz se stava...
  • Myslím dev kit X720, pochopitelně.
  • Odkiaľ máš info, že tam bude GPU od AMD keď si si taký istý?
  • Ty konzole tu stejne nebudou driv jak za rok a pul *1*
  • OK ja jen jestly jses nepreklepl *3*
  • devkit je pravděpodobně real ale HW bude by AMD. Specifikace Xboxu jsou více méně dány a žádný ořezávátko to nebude, paměti bude překvapivě dost... specifikace PS4 ještě zřejmě nejsou vytesány do kamene, proběhli nějaké změny v reakci na MS a vývojáře... jinak devkity (a obzvláště ranné verze) nejsou obvykle výkonnější než finalní retail jen vývojářům ukazují, kam zhruba míří, třeba první devkity Xboxu 360 měli jednojádro PowerPC a Radeon 9800, další revize už Radeon X800 a lepší CPU protože prostě ještě v té době nebyly finalní čipy dokončeny a teprve pár měsíců před vydáním měli final... Konečnej devkit pak někdy má akorát víc paměti pro lepší debuging
  • Hmm... jo máš pravdu, je to i mín nejspíš, sem se teĎ trochu sekl teda *1* -_- Nechal jsem se unést dojmy z toho přechodu a navíc to bylo na fakt staré grafice, takže to nemělo jak dnes pokles z 40 na 33 fps.
  • Ne, nemám Full HD monitor a mám max 1050p.
  • *2*
  • 1050p Full HD ?
  • XorxoxTalarius
    LOL ... a na tom jsi byl kde? :D Devkit PS3 ma 512 MB ramek a Devkit X360 ma 256 MB :)
  • XorxoxTalarius
    PS3 je krasna, ale jeji prace s pameti daleko vice nahrava prave Xboxu. Proto tam hry vypadaji lepe (navic PS3 neumi vyhlazovani hran).
  • Ano PS3 je HW zajimavejsi , ale k cemu ji to je kdyz na ni neumi delat vyvojari skrz slozitosti architektury (krom studii od Sony) hry tak aby se graficky rovnaly slabsimu X-boxu nebo dokonce i lip vypadaly kdyz na to ma HW o tolik lepsi . To ze na X-boxu hry vypadaji lip je jen smutny fakt . *13*
    (Vlasntim PS3 i X-box)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit