Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* jen tak *14*
  • Kdyby tam byl i singleplayer tak by to pro mě byla jasná záminka koupit PS4. Bohužel ještě budu muset počkat, no.
  • na mě z toho dýcha maskovanej koridor
  • Hanzales
    Sem s tim sem s tim!
  • vypada to dobre
    • P.S.
      jen nevim co ve hre ktera je postavena na prozkoumavani budete delat až to mesto za chvilku cele prolezete, pak uz asi zbyte jen klasicky zažitek z online strilecky
  • tonnymontana
    Doporucuju kouknout na videjko ktere popisuje engine hry obrazky jsou z tama nic noveho. Me popis enginu vytvoreneho s touto hrou zaujal a jsou tam krasny ukazky jeho pristupnosti podobne jako udk
  • "zvyklí vídat", no fuj!
    • Copak, je spatne, ze mi v profesionalnim clanku vadi pravopisna chyba? V tom pripade se samozrejme omlouvam ;).
      • Na tom nic špatného samozřejmě není, ale ona to chyba nie je. Zvyklí jako mladí, tedy tam to měkké i patří.
        • Nikoliv, cela veta je "tak, jak ho nikdo nebyl zvyklÝ vídat", je to jednotne cislo, tudiz ypsilon, nicmene me tesi vseobecna gramotnost fór =)).

          edit: mhm, ted sem si vsiml, ze uz to autor opravil na "nejsme zvyklí", coz je samozrejme spravne, takze sem tu za vola, uz chapu, proc lide nesouhlasi =D.
          • Nezlob se na mě, ale pokud chceš někoho poučovat ohledně pravopisu, nauč se nejdříve diakritiku. *3*
          • vonTossis
            a možná lidi taky nesouhlasí, protože jsi to vytrhnul z kontextu *4*
  • vipada to pjekne, snat tato hra nesklame
    ahoj, marťin
    • kennyB
      Opravdu vtipné *7*
  • TireFuri
    Zdá se mi to nebo to z těch obrázku vypadá hůř než to vypadalo na E3? Furt to vypadá výborně ale jen aby to nebyl ten druh vývoje kde hra časem přichází o části než aby přibývaly. *2* *1*
    • Zdá se ti to. A jdi shánět upvoty od zoufalců někam jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit