Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Tak jestli tam zase naroubují aukci, tak to mě tam nikdo neuvidí.

  • je tohle jedna z těch her, kde marketing dělá tu největší škodu a s každým dalším unveilem klesá naděje že to bude stát za to..? jako třeba novej Masquerade..? za mě jo. Kdyby u D4 jen pustili trailer a nechali to bejt aji bych do toho sel, ale cim vic reknou tim vic... ruce pryč

  • BlackenedHalo

    Neviem kto by chcel hrať Diablo 4 "obohatené" o MMORPG prvky a mikrotransakcie :) nah, Diablo aj tak nikdy nebolo kto vie ako dobré RPG...

  • skaven

    takze vlastne Blizz da maximalne to, co uz vymyslel v D2+datadisku, len v novom kabatku


    • XorxoxTalarius

      Jako asi bych s tim nemel problem, jen teda doufam ze nektere pasaze nebudou tak silene natahle jako v D2, at uz to byly baziny, nebo snehove plane ...

  • madPav3L

    Necromancera si potřebují nechat do placeného DLC/datadisku... přeci nám nemůžou dát hned všechny classy najednou, jako to dříve bylo zvykem.

    • matt

      A v Diablu 2 nám dali všechny classy najednou? Ne, dali jich taky "jen" 5. A zatím jsem nenarazil na člověka, co by si stěžoval na to, že Assassinka a Druid nebyli v základu.. Osobně nemám problém, když vydaj datadisky rozšiřující hru - jde jen o množství obsahu a jeho cenu..

  • species

    Offtopic - Ty diskuze tady nejak umrely ne? U kazdyhi clanku neni vic nez par komentaru

    • Poviná registrace a nesmyslné bany. Tam kde bylo dřívě stovky postů jsou dnes sotva desítky, tam kde byly desítky jsou jednotky. A rozhodně to nebylo jen trolení. Podívej se třeba na diskuze pod recenzema na Transport Fever nebo Railway Empire. Tam se o hře dozvíš často víc než z recenze nebo to uvádí na pravou míru nepřesnosti, které tam jsou + postřehy lidí co to hráli a často i srovnání s minulými díly, když to recenzent nehrál nebo se v tom neoreintuje.

    • red.eagle.792197
      Ludi to uz jednoducho nebavi sem pisat, ked vedia že z 500 prispevkov bude 495´zmazanych cenzormi.
      • takze z toho vyplyva ze ty lidi bavi psat jen nesmysly, to jsme o nic neprisli teda :D

        • uher

          Kéž by to byla pravda. Problém je v tom, že mě třeba i smazali komentář ve kterým nebylo nic závadnýho a ještě jsem měl zákaz na týden.

          Přijde mi celkem líto v co se to tady mění. A asi nebude náhoda, že se to nejvíc začalo provozovat po odchodu většiny staršího osazenstva. A s tím šla ruku v ruce i kvalita obsahu. Hlavně pokud se bavím o videomateriálu, tam mě už nebaví sledovat nic...

          Celkově mi tenhle web už nepřijde tak atraktivní jako dřív. Už sem vlastně skoro nechodím...

          • no nevim, kdyz tady kdysi byvalo 100+ prispevku, tak 50% bylo troleni, 40% ruznych urazek a mozna 10% prispevku se tykalo samotneho clanku...

            • uher

              Ano, bylo to tady často toxický. Ale taky sem zároveň psalo dost lidí bez registrace jejichž názory a postřehy byly dost zajímavý (často se stávalo, že jejich údaje byly přínosnější než samotný článek) a prostě to tady bylo živější a byla zábava sem chodit.

              Teď? Sotva tu napíšeš něco, s čím aktuální (a podle mě nijak zvlášť extra) redakce nesouhlasí a máš na týden šlus.

              A to prostě není správně.

              Ostatně, sám sem zvědavej jak dlouho tu můj text vydrží. Doufám, že si ho stihneš přečíst. V opačném případě nazdar za týden...

    • Carnage666

      Spíš paradoxně moc článků, X článků o Death Stranding nebo o technickém zpracování RDR2.  Teď dva články za sebou o Diablo IV.

    • XorxoxTalarius

      Mozna banhammer utocilo tak casto, ze uz to nikoho nebavi. Nebo se proste najde malo lidi co se zvladnou bavit a ne se tady hadat, a tak je to prestane bavit. Nebo, a to je posledni moznost co mne napada, tady neni zadne vyzivne tema o kterem se da bavit.

      • uher

        Tady jsou teď schopní tě zašprajcovat i pro naprosté nesmysly. Mě už sem taky moc nebaví psát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit