Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strabo
    Přímo na Battle netu se dá pořídit za 19.99$ (což je lepší než Eura), stačí si ho koupit jako gift a pak si kod poslat na svůj mail. Funguje odzkoušeno.
    • za dvacet dolaru? to tezko anezko
      • on nemyslí adatdisk, ale základní Diablo 3, RoS koupíš přes Gift způsob za 39 dolarů
        • strabo
          Přesně tak zapoměl jsem to připsat. Hlavní je že to tak opravdu jde, osobně jsem si včera základní hru koupil (datadisk příště).
          • hele, to si raději kup rovnou ... jako, ta hra tě bude bavit, ale dá se říct, že tě psychologicky bude tlačit do toho datadisku, některý věci tam enbudeš moct mít, bude ti chybět Adventure Mode, některý Gemy, Itemy, budeš mít zašedlou jednu pasivku a jeden aktivní skill a upřímně, RoS se hraje skvěle. Ale pokud je to otázka peněz, tak to chápu.
            • end game content ? Ono to je mmo ? Jsem si nevsiml.
            • Problém je, že základní D3 nemá end game content. Jen můžeš dokolečka objíždět story mód, ale zbytek lidí, co tu hru hraje, bude jezdit ten Adventure mód. Radši si to kup, jestli to neni otázka peněz.
            • strabo
              Díky za info o penězích to není jen jsem ho chtěl zkusit, po ohlasech od kamarádů jsem ho doteď nehrál a blbnul s Torchlitem II.
  • Nemyslíte palcát? :-)
    • Měla to být reakce na Jumpa - no nic :-).
  • Ten krizak je Veskoslav na krizove vyprave proti trollum?
  • nechápu proč jsem byl smazaný, slova nebyla sprostá, ale budiž, tak jenom je to přebarvený kýč, který má za cíl jenom tahat z dětí peníze, žádná "hra" u ž v tom není
    • pokud chceš hru pro starší...tak moje Babička tě veme do karetního klubu seniorů...předem říkám že v kanastě tě posadí na p4del tak rychle že budeš sr4t pikový džanky :D
    • há už hry nekupuju, za poslednich 7 let jsou vyjimky - orange box,portal, portal2, zaklinac, zaklinac 2 ,dragon age- origin- taky kyc ,ale hezky zpracovanej, risen - lituju toho.. ,
    • hmm ty zy hrozne dospelej uvedomelej typek kterej neda korunu stranou a kdyz da, tak jen za top quality shit...je mi to jasny, na tebe si nepridou
    • Asi protoze ses otravnej jak svitiplyn.
  • hlavne at na barbarovi opravej rage regen ted je to hruza des
    • jejdaaaa.. už nemůžeš mít neustále točítko viď? uáááá .. blizzarde co jsi mu to udělal .. on nezná jinej build .. uááááááááá
      • WW muzes jet furt bez problemu, jen musis trosku upravit starej build, nic vic.co nemuzes je bejt nonstop v berserkr forme, takze skoro nesmrtelnej
        • coz je super, stejne jako u wizarda uz nejde bejt permafrost explosion wicked wind masta :D
    • Nebreč :D
    • Neřekl bych, že je nějaká změna oproti stavu před patchem. Ano, sice upravili pár skillů a runy, ale generovat fury se dá v podstatě stejně jako dřív. Celé je to jako vždy postavené na tom, jaký máš equip, build a celkový styl hraní. Superstition FTW *1*
  • Je smutné,že za 1000kč dostaneš jen jednu classu a to ještě tak nudnou
    • Dostal jsem se do bety. Female Crusadera jsem dsotal asi na třictáou první úroveň, už si nepamatuju přesně. D2 mě nejvíc ze začátku bavilo za Barbara, ale z toho jsem pak vyrostl, pak už jen Sorceress a Necromancer. V trojce mě baví jen jedna class, a to je Demon Hunter. A po zahrání Crusedera musím říct, že není nic lepšího, než skočit do houfu příšer skillem Falling Sword, spustit Heaven's Fury a mlátit je hlava nehlava Sweep Attackem.
    • ALE ! Dostaneš přece křídla.. KŘÍDLA .. no neber to ! /irony off
    • na netu stoji 700,cdkeys.com.ale i tak je to drahe za jeden akt a jednu postavu.
  • Ač je D3 výborná hra, spálit se nechám jednou a PC verzi bych už nekoupil. Jestli u konzole není potřeba online účet a Blizzard mi nerozbije postavu každým novým patchem tak bych šel už jedině do konzolový verze. I proto, že s gamepadem se to může ovládat opravdu dobře.
  • Zasranej Paladin... já to věděl... Po dohrání PC verze na všechny obtížnosti mě ten datadisk moc neláká... Celkově bych D3 hodnotil jako zklamání. Atmosféra na hovno, herní mechanismy triviální, prostředí v duhových barvách.Takový Path of Exile má mnohem větší ptenciál *16*
    • Fankidrage incoming
  • Kdyby nekdo chtel mam 4 promo kody na 5% slevu se kterou vyjde Diablo 3 RoS na 730 Kč :) ... je to digitalni verze.... nakup zde: https://www.g2a.com/r/ibit ... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit