Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    Ten zvuk je mazec na dts pres
    zesilovac
  • 100 druhů nepřátel... vrat se do školy
  • nemohu srovnat s pc verzi,ale na eurogameru dali graficke porovnani s pc a co do efektu a grafiky konzole vedou.kdo neveri at tam bezi.
    • Veskoslav
      Dej odkaz.
      • God-of-War
        http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-diablo-3-face-off
        • Veskoslav
          Dík. Ale nevím, co mele o tom, že konzole vypadají lépe. A přijde mi, že pc>xbox>ps3 podle screenu. Herně jsem měl možnost jenom PS3 a nevypadá to špatně, ale je to něco jako normal na pc.
          • God-of-War
            http://www.youtube.com/watch?v=HZk4-a_IgRw přijde mi to naprosto stejný a dokonce tam někdo tvrdí, že PS3 verze vypadá líp, než Xboxová...

            EDIT:Jumpe... Ty asi neumis moc anglicky, co? Mel by sis ten clanek precist. Vyrovna se to max nastaveni jako ho*no.
            • Tak rekl bych ze tohle nejde srovnavat... nehlede na fakt jake mas rozliseni u te PS3 a jake je u kompu navic nevis jake dali skutecne nastaveni a to video je malem rozliseni, takze z toho spoustu veci ani nepoznas.
              Jeste jsem nevidel s prominutim hru, ktera by na konzolich vypadala lip jak na PC. Leda ze jste se divali na nemoznost upravy nastaveni grafiky u PS3 a XBOXu a u PC jste dali normal nebo horsi nastaveni grafiky. Pokud date vetsinou PC na very high details a dalsi, tak se konzole muzou jit vesele zahrabat :)
      • holec89
        asi mysli srovnani gta 4 verzi, ktery nedavno zacal eurogamer.net davat na web
        • Veskoslav
          Jako myslíš rozdíl GTA IV a GTA V na konzolích? To jsem ještě neviděl. Jenom porovnání pc a konzolové verze GTA IV.
  • tADY HE DEMENTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://youtu.be/frhGRGmb9Tw
  • http://youtu.be/frhGRGmb9Tw
  • Tak jsem prekliknul do prohlizece, podivat se, jestli sem treba nekdo nenapsal neco zajimaveho, nebo s nekym zase chvili poresit diablo, jeden pohled na diskuzi a zmuzu se jenom na... "coze?"
  • Tak tohle je moc už i na mě. Napráskal jsem vás všechny!
    • kennyB
      A já pro jistotu napráskal i sám sebe *1*
  • Tushan
    to jsou zase nechutný sra.ky veskodement,ggg, robotron, triška a podobní xyz by měli dávno vypadnou. vždy je tu po nich hroznej bordel a jen se hádají ..I..
    • holec89
      a tak se to bude dal zasirat nadavkama na ne :)
      • Tushan
        nevidím tu 10 mojich postů že bych si na to pořád dokola stěžoval. stačí jeden
  • triviálny strom schopností?? mňa, čo mám odohratých cez 1500 hodín v PC verzii a zvládol som prejsť hardcore inferno, uberbosov na MP10, urobiť Demon Huntera, čo dával MP7 bez problémov, má táto amatérska recenzia normálne uráža....
    • maros.goc
      Diablo III má primitívne RPG prvky ...bohužiaľ, čakal som že za tie roky prinesie oproti 2ke viac a nie ešte menej :/
      • reakcia od debilka, čo to v živote nehral
        • maros.goc
          bohužiaľ hral a to aj neporovnateľne lepšiu dvojku a neporovnateľne lepšie iné RPG ako Eye of the Beholder, MIght and Magic, sériu Wizardry, Final Fantasy či Dragon Quest ....takžie viem o čom hovorím :)
          • nehral si to, tak netrep, však ťa poznám...aký máš nick na Blizzard.nete?? žiaden, lebo si obyčajný pokrytecký klamárko Blackened Halo zo Sectoru
          • Veskoslav
            No sice máš pravdu v tom, že je to jednoduché RPG, ale srovnávat to s jiným typem RPG jako jsi vypsal je nesmysl. To jsi měl spíše Titan Quest a jiné vypsat:)
            • dneska je uz nastesti celkem trend Diablovky do RPG nezarazovat, protoze tam proste nepatri. Jsou to proste akcni hry s RPG prvky.
            • Veskoslav
              Protože nemůžeš probůh srovnávat hry jako Diablo s Baldur´s Gate například. Oboje je sice "RPG", ale zcela odlišný žánr RPG. To je jako srovnávat takovou strategii a RTS strategii. Moc to nejde.
            • maros.goc
              preco by som vymenuvaval Titan Quest ked je to rovnaka primitivnost do hratelnosti ako aj Diablo?
    • holec89
      asi se recenzuje jenom normal max nightmare...
      • God-of-War
        Tak to je přeci jasný. Recenzent u toho nemůže dřepět celý měsíc.
        • holec89
          na inferno, kde uz je nutny si hrat se skillama, nepotrebujes mesic
          • S tím měsícem bych to zas tak nepřeháněl. Hlavně hned po startu hry, kdy nám v cca 300h coop hraní padl jeden nebo dva unikáty. Těch 250 hodin bylo na Infernu. Každopádně teď je situace mnohem lepší a už je hru radost hrát, protože opravdu něco padá už. A to hlavně za Demon Hunterku, za kterou bylo dříve utrpení hrát na infernu.^-^
  • sipecka
    Jinak nahlášen Veskoslav za neustálé nadávky apod. Ten člověk zaplevelil celou diskuzi nadávkami a osočováním. Teď už tě projednává vedení. Tentokrát to pro tebe už dobře nedopadne. Bojím se nejhoršího. IP Ban.
    • No je fakt že Veskoslav je takovej podivnej fenomén, kterej je tu snad 24/7. Dost mi připomíná tohle... http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=the-daily-routine.jpg
      • TheGGG
        haha celej veskoslav
      • Toje me teda Veskoslava trochu lito-
        • Veskoslav
          Mně/mě ti asi nic neříká, že? Já jen, že je to učivo 3. třídy;)
      • Veskoslav
        Občas spím;) Takže to není zcela přesné;)
        • Opravdu? Já tam spánek vidím zahrnutý :)
          • Veskoslav
            Nemám vhodnou židli na spaní a na noc vypínám pc, neumím u toho spát.
            • Veskoslav
              A mělo by to smysl?:) Proto mám veřejný účet,aby lidé si mohli kydkoliv zjistit, kdy, kde a v kolik jsem co psal:) Není to zase tak těžké.
            • No ale aspoň je od tebe hezké že to nepopíráš.
    • Veskoslav
      A hele, transvestita dorazil. Ještě Triska a jsou tu všichni.....
    • TheGGG
      On si IP adresu změní, todle na něj nepomůže. Je třeba dat ULTIMÁTNÍ ban a zablokovat celý účet.
      • sipecka
        Ano ano je potřeba ultimátní zářez. Ten člověk je nemocný a je potřeba, aby se tu diskuze trochu očistila. On je hlavním viníkem tohoto svinstva. Já říkám upálit pro výstrahu.
        • Robotron3
          Ještě než se tahle diskuse smaže, měl by se udělat nějaký screenshot a dát to někam pro výstrahu k pravidlům diskusí, čeho je lidská blbost schopná.
          • TheGGG
            Souhlas ať budoucí generace vidí čeho jsou arogantní a povýšenečtí pc hráči schopni.
          • Kolego,
            chápu, že vzhledem k věku máš tendenci analyzovat jak starej konzervativní panfotr, ale proč se zlobit za trochu srandy, pravdy, a alter pohledu na problematiku. Tohle je naopak velká geniálnost, která je potřeba, aby místní tmu trochu prosvítila.
          • No lháře bych měl asi nahlásit taky.

            Nejsi o moc lepší než ostatní....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit