Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolik debility v jednom příspěvku se jen tak nevidím. Pane Cohehe, ty jsi vážně zakomplexovaný ztroskotanec. Je mi tě líto.
  • Na DIII jsem hodně zvědav, i když si nejsem jist, že se mi bude chtít trávit u něj tolik času, jako kdysi u 2ky. Nicméně ale moc nevěřím tomu, že vyjde dřív jak o letních prázdninách -- maximálně tak krátce před nimi. SC2 byl také oznámen celý čtvrtrok před vydáním. Ale snad se mýlím. *4*
  • Ty přijdou v dlc *3* *1* .
  • Diablo 3 vytvaraju niekolko rokov a este nemaju pvp. To na Diablu pracuje 10 ludi ze taketo veci nechavaju na koniec? Blizz vedel co robi ked dal Diablo zadarmo k rocnemu predplateniu WoW...
    • Libi se mi kdyz si nekdo dava nacas a take podle toho vypada vysledek..

      ale

      Tolik let... navic jak pises s hromadama predplatitelu Wow od kterych jim tecou vagony penez... trosku paradox.
      • Bude třeba si to užít, pokračování by mohlo vyjít když už budeme všichni senilní *1* (myslím ty kteří si ješte D1,2 pamatují )
  • Core
    Z nevelké dáli slyším mlátit Diabla kladivem na pekelné brány. Tipuji polovinu/konec dubna.
    • U předobjednávky mi změnili datum na "zaručené" 17.4. Stejné datum jsem pak našel i u jiných prodejců, tak jsem zvědav :)
  • hlavne uz to vydejteeeeeeeeee
    • nebo ne, je vlastne jeste moc brzo co ? : d....
  • Ted uz zbyva jen rozkrajet na DLC a ..netreba dal komentovat
    • Asharak
      Pleteš si DLC s patchem. ^^ Takže správně by to mělo znít "...rozkrájet na patche", což je samozřejmé na 100%, protože takhle to v Blizzardu chodí a je to dobře.
  • Hra pro nerdy bez realneho zivota co nemaji svuj prvni strk. Ano uvazte se blizu na dalsi roka vaseho zivota straveneho pred svitici obrazovkou ktera vam bude spalovat vase zornicky a za 10 let si budete rezat sedy zakal.
    Vubec nevite o tomhle svete nic jen hrajete trapne hry a nechate se sebou hazet jak spina ,hlavne ze sedite na sve řiti v teple sveho domova. Prodavejte itemy v aukci vzijte se do role velkeho pana podnikatele.. boze.Jemi vas lito 90% lidi tu ani nevi jak si vydelat na vlastni zradlo, ste jen pijavice prisate a prez pupecni snuru sajete moje peníze ale na vas dojde.
    Sarkozy !!!
    • ty si asi dost dlho nezasunul co?...tolko frustracie v jednom rpispevku *9* *8*
    • kostejnesmrtelny
      Typickej produkt sexuálního spojení maďara a opice, která byla následně zahozena přes Dunaj...
      • nech bratry slováky na pokoji, blbost je internacionální :)
    • Uzastne uchvatne to bol prihovor ktory ma zasiahol priamo do srdca.Mam gucu v hrdle a slzu na krajicu-proste parada.Snad vam nevadi ze som si vas pri tom predstavoval pomalovaneho ako Williama Wallica viete som len 16 rocny nerd ktory o zivote nic nevie a tak potrebuje vzory vaseho rangu ktory si zjavne vie na seba zarobit ba co viac este aj sirite osvetu svetom a dokonca uz asi mate za sebou aj vas prvy strk-jak ohurujuce.Vdaka tomuto pamatnemu prejavu sa teraz isto moj zivot od zakladu zmeni dakujem vam za vsetkych.
    • Troll-O-Meter zapraskal. *4*
      • " .. pred svitici obrazovkou ktera vam bude spalovat vase zornicky a za 10 let si budete rezat sedy zakal."

        Navštivte prosím vašeho obvodního lékaře, ten se z vás zadusí smíchy (jestli ho nezabije už to, až bude smíhcy padat ze židle). :D
      • Přesně a to asi takhle: http://www.youtube.com/watch?v=IsZYPv9QWX0&feature=related :-D
    • Treba nechapu, ze clovek jako ty, ktery ma ego buhvikde a osocuje tu lidi a vyslovene provokuje, dela na tomto webu o hrach. Dyt ty jsi podle tohoto clanku velky podnikatel, ktery cely den maka a ani jednou si nezahraje zadnou hru, kdyz ma nahodou cas, tak chodi od jedne milenky ke druhe, aby si dokazal jakej je borec.

      Kazdopadne nechapu, co to ma co delat na teto diskuzi k Diablu III.
  • Blizzard zoufalejší než fanoušci ? Kdo si tipne že to letos vyjde ?
  • Ti co hráli betu si to nekoupí, a ti co ji nehráli a koupí si to akurat prohloupí. Propadák roku !!! stejně jako STWOR, moc napsaného nic moc hotového. Během jednoho roku zrušeno skoro 40 procent obsahu.
    • Mno ja treba mam betu a ta me jen utvrdila si to koupit a tesit se jeste vice.
    • SWTOR a propadak roku? To bych rozhodne nerekl. Ono zalezi, co lidi ocekavaji, jak jsou ovlivneni jinyma hrama atd. Ale propadak to rozhodne nebyl a tim zpusobem, jak to stale vylepsuji si myslim, ze to ma solidni budoucnoust. Napriklad vsemy ocekavany patch 1.2.

      Diablo III demo jsem nehral, ale myslim, ze ti co od toho ocekavaji Diablo II v lepsi grafice plus neco mozna navic tak si myslim, ze to sve ocekavani splni.
    • Ethy
      Můžeš mi prosímtě vysvětlit proč by si to člověk co hrál betu neměl koupit? Ne každej soudí hru podle třetiny jednoho aktu na nejlehčí obtížnost *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit