Přejít na výpis diskuzí

Diablo Immortal bude založené na hře více hráčů

5.11.2019 18:19
Patrik Hajda   1 příspěvek

Teď, když už konečně došlo k oficiálnímu oznámení Diabla IV, bude jeho mobilní odnož zajímat asi málokoho. Ale i když ji máme spojenou se zpackaným BlizzConem roku 2018, nelze se ubránit dojmu, že Diablo na mobilu vypadá prostě dobře. Samozřejmě záleží na finančním modelu hry, který je stále zahalený...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, možná budou lidi proti mě, ale já bych Diablo na mobil uvítal. Jak víme, na čtyřce se dělá, a na mobilní verzi tento tým určitě něpracuje, takže to vývoj čtyřky neprodlouží... Na mobilu je sice hromada ARPG her, ale 99% z nich stojí za prd, nebo hůř.

    Problém číslo jedna je však vývojář, tedy NetEase, firma, která na mobil už nějakou tu hru udělala, avšak typické "číny"... stojí za prd, takže z toho mám hlavně strach.

    Problém číslo dvě, je, už v nadpisu oznámené, žaložení na MP... PROČ proboha? Je to sakra na mobil, ne všude je wi-fi a ne každý má volná data (hry obecně moc dat nežerou, ale i tak). Na MP se jim můžu vykašlat, já chci klasické Diablo, ale na mobil, proč se musím sráti s ostatníma trolama, který pořád jenom nadávají v azbuce nebo v rozsypané rýži.

    Takže za mně, ač jsem doufal v dobrou hru, to bude zase propadák alá NetEase... Výborná práce Blizzard, pro příště raději naučtě nějaký svůj tým programovat na mobil... snad se pletu, ale pochybuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit