Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně to nikoho nezajímá. Diablo na mobil 😂... 

    Lidi chtějí nový diablo na PC a konzole a ne pseudo blbost s mikrostransakcema na mobil. 

    • Rostej

      na kazdeho tzv "skutecneho hrace" pripada 10 000 "nehracu", co ale utraceji za mikrotransakce v candy crushich, farmvillech nebo za anime waifus v gacha hrach.  

      presto bude stale spousta "real hracu" presvedcenejch ze "hlasaji vuli lidu" .. jak nekdo zacne promlouvat "za lidi", dycky z toho trochu smrdi bolsevik 😬


      • Tobě koukám smrdí bolševik ze všeho, i když otevřeš ráno ledničku nebo večer láhev píva. 😉

        Sorry jako, ale candy crush, farmville ani to poslední co hraješ se nedá považovat za plnohodnotný hry. To jsou jen hloupý náhražky her. 

        A ještě ti to upřesním. Mobilní hra od Blizzardu téměř nikoho z jeho fanoušků nezajímá, protože Blizzard má cílovku mezi PCčkáři a konzolisty. 🙂

        • Rostej

          a s tim bolsevikem se omlouvam, nechtel jsem se te dotknout. uplne jsem zapomel, ze jmenem "Vseho Lidu" fskutecnosti nejvic promlouvaji Volni bloci

          • Tebe koukám ta politika hodně straší, když ji tady cpeš skoro do každého příspěvku a ještě na herním webu. 😂



            • Rostej

              promin, ze mi neni taky 12 a neziju v bubline uvnitr pocitacove hry.  

              • Reakce na příspěvek:

                To jsi vydedukoval  na základě analýzy příspěvků? 

        • Rostej

          nehraju. jen vam naivnim "PCkarum" pripominam, na cem firmy vydelavaji a ze i kdybyste se vy "1337 g4m3r1" na hlavu postavili, Diablo Immortal jim vydela takovy prachy, ze mu nechaji udelat jeste 10 pokracovani...

          ono jim totiz po tom, co cela firma (az na kluky z Cosbyho roomu a externisty v Cine) prestala minimalne na pul roku pracovat, ani nic jineho nezbyde 😂

          • Měl bys poslat životopis do Blizzardu, hezky by jsi tam mezi jejich manažery zapadl. 😉 

            Pokud si myslíš, že mobilní hra vydělá víc než Diablo IV, tak se spolu nemáme o čem bavit. 😂 A deset pokračování? I ty brepto. 

            Očividně znáš fanoušky Blizzardu pouze z pendolina stejně jako jejich nové vedení z Activisionu. 

            • Maxianimal

              Ano, vydělá.

              • Reakce na příspěvek:

                Pošli taky životopis. 🙂

                • Maxianimal

                  Reakce na příspěvek:

                  Raději ne, v Blizzardu bych vážně dělat nechtěl :)

  • Derp_1337

    Tenhle článek je smutný. Absolutní většina herní PC a konzolové komunity nezajímá Diablo Immortal, ale přesto se o něm dočteme. Holt i hateři zvyšují čtenost 😂

  • Jevo83

    Ja si myslim, ze z tejto spravy budu smutne jedine spolocnosti co zabezpecuju platobne brany pre nakupy v hre....

  • Vzhledem k okolnostem si myslim, ze bohuzel letos nedopadne ani D2 :(

    • uher

      To už je hotový a jen se dolaďuje, takže bych se toho zase tolik nebál. Já si ho ale nekoupím. Za to co Blizzard s touto značkou provedl si nezaslouží ani korunu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit