Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Nové Diablo dělají Číňani, a tak čínská čarodějka musí v traileru zachraňovat barbara. Barbarian in distress. Přitom všichni vědí, že kdyby na to došlo, tak by jí barbar samo sebou s přehledem nakopal zadek. Protože je malá a slabá a žlutá a ženská.

  • NEkromanT

    Koho napadlo, že oznámit podobnou hru samotnou na takovýhle akci je dobrej nápad? Kdyby to bylo zároveň s remasterem Diabla 2, datadiskem pro trojku nebo přímo dalším dílem, tak by nikdo ani nehnul brvou. Takhle? Všechen hate si zaslouží. Mazání disliků na youtube je nová meta. Vysvětlení youtube (nevím jestli oficiální ale zní to jako "důveryhodnej" dmg control), že mazali kliknutí od botů nevysvětluje, proč zmizel i ten můj dislike ;) Gratuluju k Blizzardu, že dokázal nechat zapomenout i na fiasko letošní EA konference na E3.

    • A jeste meli tu drzost pred blizzconem vykrikovat, ze se na nem chystaji oznamit velkou zajimavou vec ze sveta D. Ja byl tak natesenej na treba remaster DII nebo i jen dalsi datadisk do DIII a oni prijdou s timhle...

      • Maxianimal

        Oni právě naopak řekli, že nemáme očekávat žádnou velkou událost, rozhodně ne W4 nebo D4...

        • Vsak D4 jsem ani necekal... spis jsem doufal bud v ten remaster, nebo alespon nejaky obsah (klidne i placeny) do d3.

  • Ted koukam na forum diabla jak tam hromadne hraci meni na protest portret z Diabla 2... A activisionbližidzard mlčí😂

  • nové Diablo??? Jo ten vtip na mobily, to není vánoční easter egg tomuto humoru nerozumim? To fakt myslí vážně? Bude jeste Blizzard delat AAA hry?

  • Tushan
    #NoKingRulesForeverMySon
  • Myslim, ze je to poprve, kde na blizzconu fanousci nejakou hru vybuceli. Toho chlapika mi tedy bylo hodne lito. Bude to dalsi free pay to win placena zavislaky ...

    • RaketovyZid

      Myslíš toho "přece všichni máte mobily, ne?" chlapíka? Tak toho mi fakt líto nebylo.

      • to ze mam mobil preci neznamena ze jsem de...

        • to že o tom píšeš na polo zapomenutá česká diskusní fóra lidem které to absolutně nezajímá a nikdy zajímat nebude ovšem pomalu zavdává k pochybnostem 

    • Veskoslav

      Je zde více poprvé:

      1. Poprvé lidé odcházely ze sálu.

      2. Poprvé v historii Blizzard maže příspěvky na Youtube, Facebooku a "nereaguje" na Twitteru.

      3. Poprvé v historii má nějaké video více dislike než like. Obzvlášť u cinematic videa je mi tvůrců líto, protože je to stejná kvalita jako ostatní Blizzard videa. K jeho smůle ke špatné hře.

      4. Poprvé hru nedělá Blizzard nebo jeho studia, ale externí čínská firma, kterých jsou desítky podobných....


      • Je to tak vubec nechapu, proc je napadlo to prezentovat na blizzconu. To je proste jako mavat cervenym hadrem pred bykem.

      • Bobrkola

        K bodu 4: Přišlo mi komické, jak obhajovali, že danou hru poprvé kompletně vyvíjí cizí studio tím, že i první Diablo původně dělala jiná firma, kterou pak Blizzard koupil :D. 


        Šlo vidět, že podobnou reakci nečekali a na konci byli opravdu smutní (ale není mi jich vůbec líto). Ono už jen to, že sklidili téměř nulový potlesk v USA kde jásají i nad tím, že bude nový pet v podobě hot dogu je debakl :D.

  • Veskoslav

    1. Nevyrábí to ani Blizzard. Ale čínská firma, co seká podobné hry jako cvičky. Takže obyčejný reskin.

    2. Představili to na Blizzconu, kde je 85 % pc hráčů a 15 % konzolistů. 

    3. Poprvé jsem viděl někoho, že odchází při prezentaci. A že jich bylo.

    4. Blizzard či spíše Activision si nadělal na pořádný průšvih. Nejenom že mažou jak šílení u videí k "Diablu", ale dokonce resetovali výpočet na like/dislike čímž se ztratilo cca 100 000 dislike.

    5. Kdokoliv, kdo bude hrát tuhle ***** (mimochodem tu si už můžete zahrát teď, protože daná firma vyrábí Diablo klony už nějaký ten pátek), jenom podporuje firmy v tom, co dělají. A že to dělají kvůli asijské F2P pošahané komunitě je zcela jasné.

    5. Byl obrovský rozdíl mezi ostatními stage i takové SC II a nový komandér Zeratul mělo milionkrát lepší odezvu než tohle.


    Blizzard to definitivně poděl*l. Nebýt remasteru W3 (ohledně Wowka to jde zcela mě) a Overwatch, tak to byl nehorší Blizzcon vůbec. Co se týče Diabla, tak to byl nejhorší Blizzcon a Blizzard definitivně potvrdil jenom to, že je to jenom Activision a Blizzard North je definitivně mrtvý.

    • Bobrkola

      Jj... Po loňském fiasku, kdy oznámili snad jen pár kosmetických blbostí jsem si říkal, že to horší být nemůže... A když lákali na to, že oznámí další projekty tak jsem si říkal: Jo to bude něco velkého to bude pecka a pak přišlo: byl velký ohlas na C&C: Rivals, tak jsme se taky rozhodli udělat hru na mobil. A nejen, že ji oznámili, ale ani není uvedené datum vydání -> na 80% tahle blbost do příštího Blizzconu nevyjde.

    • RaketovyZid

      Za mě bylo nejlepší oznámení Destiny 2 zadarmo. Před časem jsem hrát free weekend, a říkal jsem si že je to sice fajn, ale ne tak abych za to dal 40 €.

      Věci k Overwatch jsou fajn, ale ty dělají po celý rok, takže to není nic výjimečného. Rerelease Warcraftu 3 a klasického WoWka... o tom pořád nějak nevím, co si myslet. MOBA a karty jdou mimo mě, a Diablo, abych parafrázoval jednoho z fanoušků: "Je tohleto nějaký hloupý vtip?"

      • Bobrkola

        Já si to koupil v Black friday i se season passem, protože to mělo relativně dobré hodnocení a Ryneš v gamesplay říkal, že to je nástupce Borderlands 2... 5 hodin jsem se nudil, dalších 10 hodin jsem tomu dal šanci... A po 15 hodinách jsem to odinstaloval s tím, že jsem spláchnul prachy do kanálu za graficky hezkou, ale obsahově strašně plítkou kravinu... 

      • Veskoslav

        No tak Destiny už bylo v Humble, takže kdo chtěl, ten už měl takto. Zase to ber, že je to jako droga zdarma. 20-30 % hráčů i pak koupí další obsah:)

        • RaketovyZid

          kdo chtěl a věděl o té akci...


          Ale samozřejmě je mi jasné proč to zadarmo pouští teď, když zrovna vydali velký (a relativně drahý) datadisk 🙂

  • Kompost

    taka kravovina. aspon cinske decka budu mat co luskat na mobiloch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit