Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže Admin z Dice vyhodil vývojaře z Dice ze hry? Nebo se někdo praštil do hlavy a přidali dedikované servery?
    • Pilgrim66
      Dedikované servery už jsou dávno. Skoro hned od launche
  • Takhle se s grácií obchází problém s vydáváním nedopracovaných her. Z hlediska podnikání elegantní řešení a obrana vůči soudním sporům. Pokud se hráči nechají zviklat a budou kupovat, dobře hráčům tak.
  • Počkat a oni to už nedělají? já sem myslel že BF4 byl early access. Teda aspoň to tak vypadalo.
  • vycejtili ze na tom muzou vyrejzovat dalsi prachy a hrr do toho,dlc a predrazeny premium jim uz nestaci
  • To je neskutecne suchej obrazek =D
  • Psychotic
    Pak ale doufám, že v den vydání finální verze udělají wipe. Nedodělanou hru hrát nechci, ale zase by bylo dost na prd koupit v den vydání BF5 a zjistit, že všichni mají odemčený nejlepší zbraně atd...
  • Kozy
    No jsem docela rád že mi je BF volnej. Ale našli si výbornou berličku, cokoliv svedou na early acess.
    https://i.chzbgr.com/maxW500/6031759616/h0ECD447A/
  • Obrazek pobavil :D
    • rád by som videl tvár admina po tom čo bol oznámený nový BF, to muselo byť niečo ako WTF, seriously ? a u DICE niečo ako Bennyhill show hudba s klaunom na bicykli jazdiaceho v kruhoch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit