Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja porad nechapu proc herni media maji tendenci lootboxy, mikrotransakce a podobnej odpad porad hajit. Je to tim ze kdyz clovek celej den preklada marketignove materialy do cestiny tak tomu zacne verit?
    • To hájí jen tady na games a možná nějakejch zahraničních webech typu IGN, který nečtu.
    • Kompost
      nevsimol som si ze by to autor clanku hajil. precital som si o tom ako momentalne pred vydanim nieje jasne aky dopad to bude mat na samotnu hru v pozmenenom stave v akom sa to chystaju implementovat.
      • "Lámat hůl nad Battlefrontem II by bylo příliš jednoduché, a stejně jako v případě nedávného Middle-earth: Shadow of War je potřeba si počkat. Kdo ví. Třeba nebude mít aktuální systém loot boxů na hratelnost skoro žádný, nebo sotva postřehnutelný dopad."

        Lootboxy nemeli na GP SoW zadnej dopad? Orly?
        • Ne, nemely.
          • Uz jen samotna pritomnost lootboxu ma vliv na GP v tom ze tam jsou lootboxy s random lootem. I kdyby nebyly placeny.

            A jestli si opravdu myslis ze lootboxy nemaj prsty v tom jak casto orkove v SoW umiraj nebo jak je balancovana obtiznost hry tak jsi naivnejsi nez jsem si myslel :D
            • 15 hodin jsem musel grindit, abych hru dohral bez dalsiho placeni, ale jinak lootboxy vliv nemely.
            • Tak si je kupuj. Ja ti nechci rikat ze si je kupovat nesmis. Ja bych jen chtel aby herni novinari delali herni novinarinu a nesmirili se s pouhym "mikrotransakce jsem ignoroval a vsechno je v poradku".
            • Lol. Že to tebe nezajímá samozřejmě není argument. Pokud tě to nezajímá, tak o tom jednoduše nediskutuj.
            • Ne, ja si nemyslim nic, protoze me nejakej lootbox absolutne nezajima. Koupim si hru, zajima me pribeh a zazitek, kterej z toho mam lootbox nelootbox. Nejsem korejec ani dementni theorycrafter co bude rozjizdet nejaky h*vnariny v SP hre, aby byl nejlepsi na svete.
        • Brekot ohledně výhod v multiplayeru dokážu bez problému pochopit, ale že někdo bude brečet ohledně mikrotransakcí v singleplayer hře kde tím ti lidé podvádí tak akorát sami sebe to mi teda hlava nebere... I bez legendárních skřetů si ke konci hry solidně OP, takže pokud dostáváš přes kakáč tak sis měl dát prostě a jednoduše lehčí obtížnost.
          • Za mych mladych let byly cheaty zadarmo. *15*
            • Jack1947
              Ještě jsou i dneska některý placený... říká se jim Trainery *4*
          • Problem neni v tom jestli si nekdo zjednodusuje hrani ale v tom ze kdyz to dal budou hraci obhajovat tak za chvili budou AAA hry vypadat jak F2P hry na Androidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit