Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda, ze s tech battefieldu postupne udelali CODko s vozidlama... Ale aspon ubudlo decek z Red Orchestry *2*
    • Meleš h*vna a ještě to máš gramaticky špatně.
      • Má pravdu
  • a stejně to nemá cenu hrát.. vypadá to pěkně hnusně
  • Mato1987
    No dnes som si znova nainštaloval bf4 po asi štvrť roku a musím teda povedať, že multiplayer je konečne hrateľný, pohyb postavy je pomalejší, podobný tomu z bf3 a rôzne iné zmeny ako pridanie zameriavača pre lietadlá z pohľadu tretej osoby, konečne sa dá aj pozrieť dozadu v lietadle, sprehladnenie pohľadu z kokpitu u lietadiel a helikoptér, vylepšený sieťový kód, lepšia vizuálna "hit-detekcia" a celkovo sa mi to páči viacej, iste hral som len dve kolá na jednej mape, konkrétne op firestorm 2014 a všimol som si, že fps pády pri horiacich ropných poliach stále neopravili, čo je fakt škoda. Ale zatiaľ čo som si všimol, je to fakt konečne na dobrej ceste. Asi prvá veľká záplata pri ktorej mi ani hra nepadla keď som ju spustil ani nijako ináč neblbla :)
    • konecne poriesili pohyb postavy, ten stary mi dost zhnusil bf4
      • Mato1987
        Aj mne, na battlefield to bolo strašne rýchle a aj hra bola v dôsledku toho velmi hektická, nedalo sa vôbec niekoho na dialku trafiť s odstrelovačkou keď sa pohyboval a skákal ako králik.
  • Takze uz je to hratelne?
    • blby kec cislo 1
  • Miserius
    Jóó, super patch... Trvalo to asi rok a dostal jsem za co jsem zaplatil *2*
    • jeste blbejsi kec cislo 2
      • Butt hurt fanboy spotted.
      • Miserius
        Když už tak jsem blbej kec číslo 1...
        • God-of-War
          Neper se s nim! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit