Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To boli časy. Keď sme si na disketách nosili hry. Jednu za druhou sme ich strkali do mechaniky a modlili sa aby nejaká nebola pokazená. Vtedy nikoho nenapadlo, že sa budú tieto hry dať hrať len tak na nete. Ani sme vtedy nevedeli poriadne čo to ten internet je.
    • To toho moc nepamatujes, bejvaly casy, kdy se na jednu disketu veslo i nekolik desitek her. A na kazete jich mohlo byt i ke stovce, pokud mel dotycny slusny HW a poladeny turbo.
      • TURBO 250 na C64 popř. TURBO 2000 na ATARIXL. Na to už bych skoro zapoměl.
  • Odulin
    Pěknýýý, za chvíli mu to pěkně otestuju. :)
  • Doporučíte někdo něco z těch +-3000 her co tam je? nejsem zas takovej znalec :(
    • Tilwaen
      Popravdě si na rozdíl od ostatních nemyslím, že by tam pro Tebe byla nějaká kulervoucí hra, pokud už k ní nemáš citový vztah z dětství/mládí.

      Duna, Wizardry, Commander Keen, Jazz Jackrabbit, Stunts, Gunship 2000, ... spousty starých, krásných her, to bezpochyby. Ale člověku, který je kdysi nehrál, zřejmě dnes moc neřeknou.
    • Koxo, este sa pytas co odporucit? Ved co hra, to unikat!!! Je uplne jedno, ktoru hru si vyberies... ak prezijes komplet pixlovu grafiku, tak ta zabavi kazda jedna gameska doslova na "plne gule"! Avsak to uz dnes zrejme vacsina hracov (ktori to nezazili) nepochopi. Co narobime...
    • Jasně, ale musíš trochu specifikovat alespoň žánr..
    • Stunts ve videu, si pamatuji jak jsem si stavěl vlastní tratě a projížděl se na nich:D
      • Sr_Lobo
        To byla neskutecna pecka na tu dobu, clovek az nechape.
        • Neasi, jsem pokaždé bral formuli a drtil nejlepší časy:D Ukápla slza.
  • lipkozzi
    Veľmi pekný počin. Nie som si však istý, ako je to s legálnosťou takéhoto projektu. Neexistuje, aby boli všetky z nich klasifikované ako abandonware. A tiež hneď prvý screenshot prvej hry, na ktorú som klikol má v sebe "cracked by Razor".
    • No vzhledem k tomu, že se některé hry ještě prodávají, např. na GOGu nebo Steamu, tak si s autorskými právy autor asi moc neláme. Otázka je, jakou to bude mít popularitu a kdy si toho někdo všimne. Nicméně některé hry bych si s radostí zahrál, ale čas na to asi mít nebudu.
      • lipkozzi
        Však to, čo bude, až si to všimne a začne riešiť niekto z tých, komu patria práva na tie hry. Toho sa práve bojím. Ako vážne nechcem byť hnidopich a veľmi sa mi páči takáto možnosť zahrať si hru v browseri, ako som to v takomto prevedení skúsil iba pre hry z zx spectrum.
    • naprosta vetsina je abadonware a co neni, stejne nikdo nebude resit...
    • razor a spol zachranuji historii a ochranci prav jen zabiji sw
  • Sr_Lobo
    Super pozdni darek k vanocum :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit