Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominator666
    Já to dohrál a už nemám důvod se ke hře vracet. Byl bych radši, kdyby se to jmenovalo Godfather 3.
    • Smutný je, že Godfather II je stále o dost lepší hra jak tohle. Bohužel, MafiiIII jsem nedohrál a nepřenesl jsem se, přes stále opakující scénář - bod A, dostaneš úkol, bod B pozabíjíš 23postav, bod C zavoláš někomu a řekneš: "hej jsem strašně krutej týpek, že jsem vyčistil oblast, kde jsem všechno pozabíjel, tak sem pošlete svoje nejlepší chlapy, ať máme oblast zajištěnou. bod D - končí mise, jdete dělat další oblast, a až uděláte dvě takové oblasti, vrátíte se zpátky na tuto stejnou, protože WHO CARES - nějakým způsobem se jiným mafiánům povedlo Vaší oblast vyčistit, nikdo Vám nic neřekl..
      Tak to uděláte znova a co? Zase tam je 23postav které zabijete a stále stále stále stejně..
  • Chce to poriadnu davku odvahy v dnesnej dobe vidat open world hru bez moznosti zmeny oblecenia a potom vidat DLC s moznostou zmeny outfitu... Neviem si predstavit toho kto by znova hral repetetivnu hru len kvoli tomu aby si dal iny outfit *1*
    • Je to výsměch ke staré trilogii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit