Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DekkerDave
    V téhle kravině jsem strávil takových hodin *1*
    • presne, je to uplne vegetable cinnost ale bavilo ma to hrat dokola.. vsetky tie custom mapy a raz sa mi podarilo dostat na server kde sa hral aj normalny HL lebo vacsinou sa hrali ine mapy
  • Pamatuju si jak jsme tohle hráli na střední v osmi lidech původního halfa, každý jsme měli své PC, přes všechny předměty, celý den, stále dokola:D To byly časy!
  • vime..jedu to uz asi 2 dny..jen skoda,lagu ,neustaleho pokrikovani decek z vychodu a nic moc serveru.. lepsi volba zdeamon a doom1/2/heretic/hexen atd atd
  • toto so hrával asi tak pred 10 rokmi :D Bola to celkom fajn zábava, ale najlepšie je to asi v herni s kamošmi
  • Pamatam si na svoje plany, ako sa budem ucit cez "maturitny tyzden"... ano vyhral som Half-life :D
    A aj som zmaturoval. Tato hra mi dala vela :D
  • Je tam aj opposing force a blue shift ?
    • MidnighT91
      Tohle mě taky zajímá...
      • co bylo na Blue Shiftu tak TOP? pochopim Opposing Force, ale Blue Shift jste snad zmínili jen proto, aby bylo vidět, že máte přehled o Half-Life univerzu? *5*
        • MidnighT91
          Ne zmínil jsem je proto, že narozdíl od původního Half-Lifu jsem je dohrál jen jednou max 2x, a skoro si je nepamatuju. Tak by mě zajímalo zda jsou obsažené a můžu si je v coop znovu zahrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit