Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě prosím prozraď jaké hry podle tebe hrají duševně zdraví jedinci.
  • A co není vykrádačka? Záleží jen, jak to slepíš. Nemůžeš přijít s něčím novým. I Wastelandy vykrádali a Dark Sun nemluvě (teď nemluvím o herní branži, ale např. literatura a jiné vnější vlivy).
  • Souhlas s touto tabulkou. Začínám si říkat, jestli tenhle konflikt ve Fallout:Interplay a Fallout:Bethesda není (gamersky)generační. Staří vědí, mladí si jen myslí.
  • Fallout 1 zas tak dobrý nebyl, příběh nuda, vykradačka Wasteland 1, Dark Sun: Shattered Lands atd. Akorát dnes už se z toho stala legenda, mýtus, idol.
  • JezboX
    U lidí co maj předobjednáno bych čekal, že se jim líbil F3 a měli by se jít léčit. Lidi co si předobjednali F4 a nelíbil se jim F3 nebo ho dokonce nehráli, by se mělí jít léčit.
  • To je provokace?

    F1 *****
    F2 *****
    FT ***
    F3 ***
    FNV ***

    A Fallout 1.5 Resurection *****
  • Fallout série - 4 geniální hry a 1 nadprůměrná, yeah, lets hate *7*
  • Vyskoč vtipe!
  • Takový mazaný hype, uvolňovat postupně videa - manuály a držet F4 v povědomí hráčů. Sice nad tím nejásám, na druhou stranu jsou ta videa "chytřejší" a tím lepší než tupá standardní masivní kampaň, tzv. masírka. Něco, co měl např. Zaklínač 3. F4 mi už předobjednala přítelkyně, jsem zvědav, jestli ji Bethesda nezmastí jako F3...
  • Kdo má předobjednáno tak se baví a těší se na hru.
    No a pak jsou tady hateři pro který F4 nedosahuje kvalit top titulu jejich sbírky her - Barbie: Deníček - Tajemství střední školy
  • F3 je úplně v pohodě. Teda pro lidi co nepotřebují vést za ručičku.
    To že to nemá nalajnovaný průběh hry ještě neznamená, že je to sandbox.
  • Protoze tiscali diskuze je jedna skladka lidskych odpadu.
  • Při Kubánské krizi? Nepleteš si to náhodou s 50. léty za úřadování Eisenhowera a částečně Trumana? Stylizace Falloutu jsou 50sátá léta.
  • Hra ať bude úžasná,hrozná, či průměrná, ať máme jakékoliv názory,s těma videama to přeháníte už až moc. Nevím, zda si potřebujete odškrtnout odvedení práce, či další peníze za propagaci, ale tohle už je fakt moc, dávat každý týden video na s.p.e.c.i.a.l. a povídat, jak Bethesda zas všechno udělá cool a všechny staty, perky, skilly budou mít úžasný vliv na hru... dost bezpáteřní od Tiscali Games.
  • Tahle videa jsou skutečně strašně nudná. Co je jejich smyslem? Vysvětlit základy RPG hráčům stříleček, na které je marketing Falloutu 4 také mířen? Tohle začíná být otravnější než svého času marketing na Mass Effect a Dragon Age.
  • Lukyz
    Já jsem taky velmi zvědavej jaký bude mít S.P.E.C.I.A.L vliv na samotnou hratelnost, ale je mi opravdu líto lidí, kterým někdo drží bouchačku u hlavy a nutí je koukat na videa která je absolutně nezajímají a pak je ještě nutí psát do diskusí o tom, jak je to opravdu nezajímá *1* *1*
  • Proč je většina komentářů negativní? To se jako koukáte na videa ke hrám které předem nesnášíte?
  • Zrovna hraju F3 poprve a ta hra je podprumerna. V nekterych pasazich a u nekterych questu jsem se doslova a opravdu chytal za hlavu. Ta hra je v podstate postapokalypticky Morrowind. Bethesda jine hry delay neumi. New Vegas je lepe hodnoceny, protoze na nem delal Obsidian. Ta jejich prezentace F4 me jen utvrdila v tom, ze to bude opet sandbox inspirovany nove Minecraftem. Fallout 4 bude Fallout 3 na steroidech, vylepseny Skyrim. Hry od Bethesdy sice nejsou spatne, ale jejich vyvojarsky podpis se k odkazu Falloutu nehodi. Kdyby tu hru delal CD Projekt, to by bylo neco jineho. Bethesda je pro Fallout pohroma a nikdy tu znacku nemela dostat. Varuji vas dobri lide, jestli cekate pokracovatele New Vegas, budete zklamani.
  • Zcela jedno? Asi jsme hráli rozdílné hry koukám. *1*
  • tak to už máš určitě přeplacenou platinovou collectors edici *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit