Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokus o FlatOut 2 se nezdařil.
    • Inquisitor
      FlatOut ještě nepřekonalo nic. Kdyby radši udělali pořádný rally a nestrkali tam ty americký kraviny.
      • jn, kdyby dnes vyvojari vedeli co lidi bavi treba by vychazeli jeste dobre hry. Asi o obsahu ale rozhodujou cviceny opicky.. Vsadim se ale ze ve statech se toho proda hromada :D...
  • jj na steame je to už vydané.
    No musím povedať že Dirt 1, 2 a 3 vlastním pekne v steam games priečinku, toto asi zo široka obídem, demo sa mi hnusilo, aj ten destruction derby multiplayer stál za prd, neviem no možno si ešte poprečítam a popozerám nejaké videorecenzie a pak sa rozhodnem , no tento spin off v sérii je pre mňa obrovským sklamaním. *9*
    No viacej ma teší že codemasters UK pracujú na pokračovaní GRID, a to je teda riadna pecka :)
    • Taky mam D2,3 na Steamu, zkousel jsem demo Showdownu, a jediny co se me libilo, tak ze muzu hrat i s kamerou za autem. Z nejakyho duvodu kdyz dam v dirt 3 kameru za auto tak nemuzu vubec jezdit a strasne blbe se me zataci, takze to zacnu lamit, to stejny v Shiftech treba. Kdyz se koukam zevnitr auta tak je to mnohem lepsi, ale zase neni moc videt ven a je to obcas HC. Nevim cim to je, jestli oopravdu tou kamerou, ale v Showdownu uz mi to problemy nedelalo.
    • to uz treba bude stat za vic nez za uplne leIno
  • Jak zítra? Na steamu už je to odemčený :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit