Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Já discordem plně nahradil mrkvosoftem zdevastovaný Skype a plně mi vyhovuje :)

    • risa2000

      Já se pokusil Discordem nahradit Skype, poté, co jsem si přečetl nadšené ohlasy uživatelů, kteří tak učinili, ale zatím jsem nepřišel na to, jak to udělat. Počítám, že používám Skype nějak úplně jinak, než ti, co přešli na Discord.

      • A co ti v nem chybi, jestli se mohu zeptat? Napada me tak akorat volani na cislo, ale chat/video-hovor/screenshare funguje s jednim i vice lidmi. Servery fungujou v podstate jak team-speak, ale mas k dispozici i perzistentni chat mistnosti. Plus kdyz se budes v Discordu vic hrabat, tak podporuje i pluginy, takze dalsim vymozenostem se meze nekladou.

  • Jack1947

    Discord co to je ?

  • Khanemis

    Mimochodem, to samé, co Universal Library dělá již delší dobu klient Playnite od českého vývojáře Josefa Němce, který umožňuje snadno přidat pod jednu střechu všechny platformy a rovnou z nich importovat herní knihovničky (což je právě výhoda těhle principů oproti přidávání her na Steamu, kde můžete přidat jen nainstalované tituly a děláte to ručně po jednom)

    • Jack1947

      Což není špatné, uvidme jak se to osvědčí v praxi. Ve finále ale ty hry stejně budou potřebovat ke spustění vlastního klienta takže ten proces se nakonec protáhne, aby v tom nebyl zbytečnej bordel.

    • cNNk

      Razer cortex si taky prida hry z ruznych klientu + prodavaj hry a pak nejaky ty pofiderni boosty vykonu PC a systemu.

    • Hidden

      Pekne, diky za tip. :)

  • raisen

    "Že si můžete koupit cokoliv a budete se bavit."

    To jsou tedy ambice 😀 Takovou jistotu nemám ani u dílů své oblíbené série, či her, na které se dlouho těším, natož u nějakých náhodných her, které si tam koupím.

     Jinak mně ty jejich vychytávky, novinky a plány vůbec nezaujaly. A co je na Universal Library tak potenciálně velkého, to by mě opravdu zajímalo, když tuhle možnost má Steam už dávno.

    • Derp_1337

      To je prostě normální PR od marketingového oddělení. Pravidelně se snaží uvést pokus o "znovu-vynalezení kola" jako přelomovou novinku a vždy se tváří jako kdyby nic podobného neexistovalo.

      • raisen

        Já vím, jen mě to vždy nepřestává překvapovat/fascinovat, co za bláboly ti lidé vypustí, aby to prodali 🙂 A víc mě asi překvapuje to, když to díky těm blábolům fakt prodají 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit