Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam_api
    :-D
  • jedna z nejprecenovanejsich her, za me je dishonored velmi spatna stealth hra, protoze prostealtovat polovinu misi za poledniho svetla, nemit moznost hrat si se svetlem a stinem, neschopnost hrdiny sfouknout byt jen jedinou svicku...takova stealth hra si uz z principu nezaslouzi vic jak 5/10

    + hrajete v ni za vraha, ale samozrejme ze za vraha "kladase" a cele je to stylizovane do komiksove grafiky s hromadou barvicek, protoze autori nemaji koule udelat realne vypadajici hru za nekoho kdo podrezava lidem krky

    vysledkem je mainstremova blbost pro stada, kam se tohle hrabe na thiefa nebo prvni dav dili splinter cell
    • TheGGG
      tvůj koment mi zní jako naprosté bečení člověka, který za největší úspěchy ve svém životě považuje dohrání nějakých překombinovaných HC pakáren z dob císaře pána a který nehraje hry pro radost, ale pro naboostování ega...
    • JEZEVEC: Ano, souhlasím. Stealth hra, kde se hrdina plíží za slunečního světla mi taky přišla spíš, jako špatný vtip. Na Dishonored mi vadí hrozně moc věcí, nejvíc, že je to jakože stealth hra, ale ve skutečnosti víc než polovina skillů je na zabíjení (ve dvojce prý bude dokonce "kreativní"). Dvojku vyzkouším, třeba bude lepší, než první díl. Thief (remake) se mi líbil víc, měl celkem atmosféru.
    • hlavně ta stealhová složka hry byla (je) celkem nudná. První 2-3 mise je to snad zábava, jenže pak je to pořád to samé, připlížit se sezadu a přidusit, popř párkrát vystřelit uspávací šipky. Bohužel abys dostal dobrý konec, tak tě hra nutí tímto způsobem hrát.
    • Veskoslav
      To jsou h*vna.

      1. odstavec. Jak jsi přišel na to, že se nehraje na světlo a stín? Na co sfoukávat svíčky, když většina domů a ulic je osvětlena elektricky (a svíčky sfouknout samozřejmě jde, ne všechny, ale jdou). To není Thief. Metal Gear Solid je taky mizerný stealt hra, protože nesfoukává svíčky?

      2. odstavec opět h*vna. Nehraješ za žádného vraha....Ani v prvním díle a ani v tomto díle. Nemusíš naprosto nikoho zabít a všechny své nepřátelé nějakým způsobem potrestat a přesto je nezabít. Zpracování hry je naopak to, co je na ni zajímavé.

      A třetí odstavec ani není nutné komentovat. Další nostalgický hlupák, co ostatní považuje za mainstream, protože to on řekl.
    • NEschopnost hrdiny sfouknout jedinou svíčku?

      https://youtu.be/z0V3U-4r3qE?t=7m50s *1*

      A zbytek tvého komentáře je podobný lolec *3* Třeba stylizace je naopak úžasná a souhlasím tady s recenzí, že ve dvojce chybí!
      • hrah jsem dishonored asi do pulky a krome jednoho svicnu (nejaka mise s maskama), nic zhashnout/rozbit neslo, u stealt hry dost podstatny nedostatek, kazda poradna stealth hra na takovych detailech stavela...to je proste fakt, minuskovat si muzete jak chcete *15*
        • A vsimnul jsi si ze tohle neni diskuse k prvnimu dilu?
          • Fordzy
            Nevšimnul, protože je to troll.
            • vy jste dobri klauni, nekdo mi sem hodi video z prvniho dilu a kdyz se k tomu vyjadrim, tak je to spatne a off topic
  • Jim tomu flákl 5/10, popravdě mě ani nebavila jednička. Nějaký střízlivý názor? Na dvojku jsem se docela těšil, protože se vytratila ta strašná stylizace, tak jaké to tedy je?
    • Ristoro
      Myslíš ten jedinečný art style? Tak ten tam samozřejmě pořád je :). A jaké to je? Výborné, stejně jako jednička :).
  • Jack1947
    Bez reshade to je tak neskutečně vyblitý že se na to nedá koukat ( ještě že takovým "problémem" trpí hodně lidí) jinak s ním je to yas nádherný to jo, člověk bz se až divil jak taková malá appka umí vzkreslit a vyšperkovat hru.

    No a ke hře komu nešla Dishonored1 tak bude nadávat i dvojky holt Stealth a nebo vraždění na potkání i když zase s těma schopnostma a runama se to trochu zjednodušší. Jsem zvědav na Death of the Outsider.
  • Tohle DLCéčko se dá dohrát za 47 minut...
    • jde i za 32 minut dle Youtube, ale proč bys to dělal, že?
    • Veskoslav
      A? DS III se dá dohrát za 35 minut a 44 vteřin.
      • Nic..chtěl jsem potrolovat ale neni forma )))
  • verlyby jsou ohrožený druh inteligentních savců a tato hra podporuje jejich vyvražďování, dokonce jsou ve hře ukazovány zohavené mrtvoly verlyb. Něco takového nebudu finančně podporovat. Nehledě na to, že první díl byl max 7/10 (a tady dostal 9/10) - svým vzorům Thief, System Shock 2, Deus Ex to nedosahuje ani ke kolenům
    • Co to je verlyba?
      • Tilwaen
        To samé, co zákaz hvězdu.
    • Hele, co my víme jak moc jsou ohrožený v tom jejich fiktivním světě, žejo...
      Ale s druhou částí tvého příspěvku souhlasím!
    • Pěkný blábol :D no jo, zase ten Drizzt *15* svatá prostoto
    • Veskoslav
      Jsem si říkal, že tvoje drogová závislost se musí nějak projevit.
    • Zobrazuje lov velryb ve fiktivním světě, nikde není stanovisko autorů ohledně těch reálných. Naturalistickým přístupem spíš zdůrazňují negativa velrybářského průmyslu.
      • a rapper Řezník nezpívá o skutečných vraždách, fetování a znásilňování, ale ve skutečnosti se svým uměním snaží před nimi varovat.
        • Cože? *15*
    • "a tato hra podporuje jejich vyvražďování" - boze to su sra<>ky co ty produkujes...
  • TheGGG
    dost dobrá fps rubačka... ale bohužel jedna z těch her, co jsou spíš na zkouknutí na YT...
    • dobry troll , naozaj

      a teraz vazne toto fakt nie je rubacka teda samozrejme moze byt ale nemusi , osobne hram so schopnostami a na ghost styl (ked absolutne nemusim ani neomracujem) , som asi v polke mam odohranych 11 hodin (umrel som asi 80krat) a som absolutne nadseny.

      co sa tyka grafiky tak vsetko na high a okrem AA a na notebooku s GTX970 to ide vyborne
      • TheGGG
        jaký trolling? Však se to jako FPS/rubačka hrát určitě dá, já tak hrál první díl a pokud si někdy koupím tento, tak ho tak budu hrát taky. A jsem si jistý, že má gtx1070 a i7 skylake si s tím poradí...
        • trollíčku, nemyslel on tím, že koukat na YT je dobré leda tak pro tvůj druh hlídače mostů? :) Tím gtx1070 si nejsem jistej, bohužel si dost lidí stěžuje, že hře na gtx10xx dost lítá FPS.
          • TheGGG
            meh, to asi těžko, protože pokud líta na gtx10xx tak by na 9xx a níž nejelo ani menu... a já přeci myslel, že koukat na YT je zde cool, když to pconly mustardi píší u každého článku o uncharted...
  • cumpi3
    mistni ovecky muzou vrnet blahem...jejich hra dostala vysoke hodnoceni na webu, ktery dle mistnich je podplaceny distributorama, neumi nicemu dat znamku mensi nez 8/10, bla bla bla...a vubec je nezajima, ze tohle je jen dalsi z trapnych her..obzvlaste kdyz WD2 nemohli dostat 8/10 kvuli spatnemu pribehu a hratelnost atd je vubec nezajimala
    • Blue.Shark
      Takže vlastně říkáš, že si umíš jen přečíst číslo, ty jedna ovečko *7*
      • cumpi3
        aa ty neumis chapat psany text
        • Blue.Shark
          Aha, ovečka, co se ráda ohání neschopností chápat psaný text. Když neumíš kriticky myslet a jen si přečíst číslo u recenze, jen ti patří, že si koupíš hru, která se ti nelíbí. Za hloupost se platí. A dvojnásobně, když nazýváš lidi ovcemi. Vsadím se, že věříš na chemtrails a HAARP.
    • TheGGG
      protože WD2 je trash...
    • Tak sis popovídal sám se sebou a teď si honem ukliď pokojíček, než přijde máma!
      • cumpi3
        jak tohle vzdycky vytahuji lide, co bydli u maminky
    • je to tak, tady je trapný příběh a trapné postavy či dialogy vedlejší, ale Watch_Dogs 2 ne. Směšné.
    • pravdu mas, je to typicky priklad mainstremove produkce, bohuzel, jpocitac ma dnes kde kdo, takze i prumerne IQ hracu je dnes nizsi nez napr. pred 20 lety...vysledkem jsou takoveto hry, bohuzel vetsine lidem tohle staci
  • Další z mnoha pitomostí, které v poslední době vznikají. Vysoké nároky na hardware. Špatná optimalizace. Zase další hra, kterou nedohraji. Proboha za co ta devítka?
    • A proc ne? Je to prvotridni hra a na ne kazdemu to jede na pc spatne, na konzolich to taky vali bez problemu...
  • Jack1947
    Ono asi jsme v době kdy vydají pokračování ( bůhví kolik staré hry/her) ale hlavní tahák bude že engine skoro stejnej jak minule i hratelnost ( jen pár novejch fičur) jenže tradá nepojede vám to na stejném železe - Grafika je stejně stylizovaná a jak už se psalo HW (karty nové se musí prodat) jenže ono to pojwede špatně i na epším a potom zmršená optimilizace a je vidět že to cílely na konzoli jenže tamto taky jede nic moc

    Nezbývá než doufat že to nějak patchnou . nebo dlcnou. Nebo kdoví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit