Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud bude další hra v podobném duchu, tak je mi fakt jedno, jestli se jmenuje Dishonored nebo Prey. Dokonce bych řekl, že když to bude nová IP, tím lépe. Nebudou mít při vymýšlení ničím svázaé ruce.

  • Derp_1337

    Dishonored se zapsala do paměti spoustě hráčů.


    Dishonored logic: ACCUSED OF MURDER! PROVES INNOCENCE BY MURDERING EVERYONE!

    https://i.chzbgr.com/full/6652845056/hC11FEEAE/

  • TheGGG

    jednička byla ještě docela slušná fps/hack and slash, ale dvojka už byla dost mimo... no snad někdy příště

    • spoock

      dvojka nebyla špatná, ale na můj vkus byl příběh to, co mě iritovalo nejvíc

    • a vcem byla tolik mimo ? Me tam stval spise technicky stav ale krasne jsem si ji uzil :)

      • TheGGG

        technický stav, příběh, prostředí, vše byla slabota

        • Jack1947

          Nemohl sis moc zastřílet ? opět o tom ani jedna z těch her nebyla, Stealth byl zábavný... skon Outsidera taky celkem ušel hlavně to rozuzlení.

          • TheGGG

            jako FPS hraji vše

            • Jack1947

              Nenapadlo tě že to je chyba a kazíš si tak kolikrát zcela zbytečně zážitek ?

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ne, byla to docela sranda... kombinace střílení a sekání + ty schopnosti... docela dobrá bitka 7/10 hra

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Příběh taky celkem zajímavej, to je důležité. Stejně jsem se snažil to hrát více na stealth než efekt ono si to zbytečně zabijením navíc komplikoval.

  • Jack1947

    Souhlas jen at si dají na čas, není kam spěchat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit