Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Však i to vozítko (Antonovův nápad) bylo v HL2 použitý. Viktor chce očividně pokračovat v tom o co se pokoušel v HL2 a já se jen těšim, co z toho vyleze.
  • "Viktor Antonov", to jedine som potreboval vediet.
  • IWKYN
    Ten grafickej designer HL se v tom fakt nezapře: maska combinu + strideři?
    • MrSanta
      Mě ten strider podle obrázku přijde jako nějaký druh exoskeletonu. Kdyby se v tom nechalo v rámci kampaně chodit, tak by to mohla být bžunda. Ale ty dlouhé nohy mi přijdou děsně nepraktické a nestabilní. Připomíná mi to takové ty skákcí pružiny na nohy. Kdyby nás nechali ve hře ještě hopsat přes domečky...
      Nezbývá než čekat co se z toho vyvrbí.
    • Ber to takhle, nektery lidi maji svuj styl a drzi se ho. A pokud jim to de dobre (jako v tomhle pripade), tak to vubec nevadi. Styl HL2 byl uzasnej a je pravda ze kdyz jsem videl ten artwork, napadlo me uplne to samy
      *4*
      • IWKYN
        Já jim to neberu a taky se mi to moc líbí, ale zase mít to samý ve dvou značkách je mi trochu divný....
        • Proč to samý? Vždyť je to jen trochu podobný ale je to jen jeden obrázek. Z toho se nedá moc usuzovat.
  • AAA hra s novou IP?! wooooow, to sa v poslednej dobe fakt často nevidí *5*
  • MrSanta
    Tlumím své nadšení, abych pak nebyl moc zklamaný. Nápad a plány vypadají velmi zajímavě. Další hra určená k podrobnému sledování vývoje.
    Bethesda je k nezastavení.
    • Ne ze Bethesda je k nezastaveni,ale spise talentovani lide, ktere skoupila.
      Je to neco podobneho, jako kdyz se "Bethesde" velmi podaril Fallout New Vegas.
      • MrSanta
        K nezastavení ve smyslu nákupu spousty studií, vydávání většího počtu her, dání šance riskantním projektům - podle mě Prey 2 a teď toto nesplňuje dnes běžnou sázku na jistotu.
  • mme by zajimalo jak je s tou episode 3 do hl2
    • EP3 musi byt epicka.Je to prece zakonceni half-lifu
      • * half lifu 2
        • a taky se epicky vleče
          • ja si myslim ze ep3 nebude a robia z toho rovno hl3 koli predajnosti a velkemu obsahu :) zeby som mal tajne info od vyvojarov? hm hm hm :)
            • Cajk
              nemáš ani hovno:)) Ale udělaj to tak, protože vydat Epizodu by bylo vzhledem k tomu obrovskýmu zpoždění trochu neúnosný:)
    • S jistotou ti můžu říct, že v tom nejsi sám.
      • Cajk
        tak to rozhodně ne:)
  • montatatana
    Jak se to čte? Dišonord?
    • No, čte se to jak už řikali, disónrt, ale dišonord a dyšonyrd se mi libí víc... Pro mě už je to navždy dyšonyrd!
    • Vy dva nade mnou, máte asi oba pravdu, bude to takové ó-á, zní to jak obojí.
      • http://translate.google.com/#cs|en|zneuct%C4%9Bn
        • Ten google prekladac tomu nasadil korunu *3*
    • Cajk
      disanrd:)
    • Dis-ónrd
    • Já to čtu Dišnoryd *1*
  • Hned me ta potvora na obrazku podobna Striderovi z HL2 prastila do oci a tesim se... Mozna to vyjde driv nez HL3, coz je docela pravdepodobne :-)
  • Paul_cz
    Nejzajímavější nová IP posledních let ? To by mělo být něco pro Dana Vávru :-).
  • Odulin
    Škoda, že jsou to jen trochu obecný řečičky, ale i tak to nic zní slušně... hlavně díky těm zvučným jménum resp. hrám, na kterých ty jména dělaly:)
    C:\Zapamatovat_Dishonored.exe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit