Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Však i to vozítko (Antonovův nápad) bylo v HL2 použitý. Viktor chce očividně pokračovat v tom o co se pokoušel v HL2 a já se jen těšim, co z toho vyleze.
  • Ten google prekladac tomu nasadil korunu *3*
  • "Viktor Antonov", to jedine som potreboval vediet.
  • Proč to samý? Vždyť je to jen trochu podobný ale je to jen jeden obrázek. Z toho se nedá moc usuzovat.
  • MrSanta
    K nezastavení ve smyslu nákupu spousty studií, vydávání většího počtu her, dání šance riskantním projektům - podle mě Prey 2 a teď toto nesplňuje dnes běžnou sázku na jistotu.
  • Cajk
    nemáš ani hovno:)) Ale udělaj to tak, protože vydat Epizodu by bylo vzhledem k tomu obrovskýmu zpoždění trochu neúnosný:)
  • ja si myslim ze ep3 nebude a robia z toho rovno hl3 koli predajnosti a velkemu obsahu :) zeby som mal tajne info od vyvojarov? hm hm hm :)
  • http://translate.google.com/#cs|en|zneuct%C4%9Bn
  • Ne ze Bethesda je k nezastaveni,ale spise talentovani lide, ktere skoupila.
    Je to neco podobneho, jako kdyz se "Bethesde" velmi podaril Fallout New Vegas.
  • Kvuli Deamon's Soul bych si pořídil konzoli... Holt ale penízky nevycházej...
  • No, čte se to jak už řikali, disónrt, ale dišonord a dyšonyrd se mi libí víc... Pro mě už je to navždy dyšonyrd!
  • Ten je zrovna velká příjemná výjimka.
  • I kdyz se na nich najdou narocnejsi hry,faktem je,ze vetsina hracu proste radsi nenarocne hry.Svedci o tom koneckoncu prodejni cisla her jako cod apod.a neni to jen na konzolich,je to i na pc,bohuzel.
  • RavenHolm
    "Na konzolích hrajou většinou nenároční hráči co chou hrát a ne se trochu trápít"

    Ale notak kolego. Zahraj si Demon's Souls a pak tu větu zopakuj.
  • a taky se epicky vleče
  • S tím Portálem 2 bych to neviděl úplně jednostraně. Mám ho koupenej, dohranej singl i coop s kamošem a jsem nadšenej. Ale oba jsme si říkali že ty chamber jsou docela dost jednoduchý. První Portál se mi zdál těžší a hlavně bylo více cest do cíle. Ve dvojce těch možností moc není. Na konzolích hrajou většinou nenároční hráči co chou hrát a ne se trochu trápít. Assassin's Creed nehraju protože má tupej bojovej systém (konzolovej). Mass Effect mě totálně okouzlil, že nedostatky nevnímám.
  • MrSanta
    Mě ten strider podle obrázku přijde jako nějaký druh exoskeletonu. Kdyby se v tom nechalo v rámci kampaně chodit, tak by to mohla být bžunda. Ale ty dlouhé nohy mi přijdou děsně nepraktické a nestabilní. Připomíná mi to takové ty skákcí pružiny na nohy. Kdyby nás nechali ve hře ještě hopsat přes domečky...
    Nezbývá než čekat co se z toho vyvrbí.
  • IWKYN
    Já jim to neberu a taky se mi to moc líbí, ale zase mít to samý ve dvou značkách je mi trochu divný....
  • Ber to takhle, nektery lidi maji svuj styl a drzi se ho. A pokud jim to de dobre (jako v tomhle pripade), tak to vubec nevadi. Styl HL2 byl uzasnej a je pravda ze kdyz jsem videl ten artwork, napadlo me uplne to samy
    *4*
  • sleepless
    Šajze, potvora jedna. Díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit