Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Screenů jsou tři prdele, ale dát nějakej gameplay záběr ? To né...
  • Běží to na modifikovaným UE3.
  • Na tohle se teším už jen kvůli hlavnímu designerovi, ten nemůže zklamat. Ale zdá se mi to, nebo to běží na Source enginu? Silně mi to místy Source připomíná a pokud to vyjde v 2013, tak nevím jestli se to chytne i když HL2 vypadá i dnes dobře, na to jak je starej.
  • Víš, co se říká? Každej jednou šlápne do ho*na *3*
  • Tak, tak, ptám se stejně.... to je holt tim, že dobrý hry se dneska už nedělaj, prostě to všechno je akorát komerce a hrát se to nedá... to za našich-vašich starejch let ... *15*
  • EuroSamurai
    Takže pokud má např. za sebou někdo 9 dobrých her a 1 šlápne vedle tak je to hned špatnej člověk ?:D
  • MrSanta
    No nevypadá to vůbec špatně. A to jsem si původně říkal, že rok 2013 bude spíše o plnění herních restů z minulosti. A zatím to vypadá na nový BioShock, Borderlands 2, toto, třetí Eschalon, Legend of Grimrock a s trochou štěstí i na Grim Dawn. A to jsem ještě určitě na něco zapomenul. Milí herní vývojáři, kde na to mám brát čas *8* ?
  • Seš jen tak dobrej, jako tvoje poslední hra, Area 51...oh wait.
  • >Konečně zase po nějaké době hra, která se snaží mít vlastní ksicht.
    >která se snaží mít vlastní ksicht.

    looks like half life 2
    no thanks
  • janchor
    Myslíš lead designer jedničky?
  • Tak na tohle se vážně těším. Doufám, že k tý vší atmosféře a hratelnosti dodaj taky nějakej poutavej příběh.
    Rád bych, aby mě ta hra dokázala překvapit třeba tak jako prvni Bioshock a osobní setkání s Ryanem.
  • GOTY P**O! *14* *16*
  • Jééé, tam mluví ten týpek, co úplně totálně ze*ral Deus Ex: Invisible War.
  • Viktor Antonov nesklamal *3*
  • kostasasa
    Výtvarnem mi to drobátko připomíná Bioshock hry, ale vypadá to jako mnohem otevřenější, zajímavější hra. Těším se.
  • Masa-san
    Vypadá to nadějně.
    Jsem především zvědav na kombinaci stealth approach + powers + sandbox *14*
  • jakubtomsa
    Konečně zase po nějaké době hra, která se snaží mít vlastní ksicht.
  • misho8723
    Jednoznačne moja najočakávanejšia hra (výborný ľudia za hrou, originálna hrateľnosť, nová značka!).. ani nový BioShock alebo Max Payne ma toľko neberú ako toto (aj keď aj na nich sa dosť teším) - možno ešte Prey 2
  • FreelancerSVK
    Bioshock: Infinite, Prey 2, Dishonored - konečne nejaké hry podľa môjho gusta *14*
  • jesusek
    Ten svět vypadá parádně. Společně s Prey 2 nejméně výrazné hry (marketingově atd.), zato by to ale mohly být největší letošní pecky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit