Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo. Dival jsem se, ze mi dali nove heslo i s omluvou. Ale ono to je stejne jedno. Jednoduse zacinaji prazdniny, id*ti se nudi, spamy uz tolik nejedou, tak co s casem cloveka, kterej chce byt uspesnej, nikoli uzitecnej...
    Stejne na fora a podobny veci mam zvlastni mail a jinde nepouzitelny heslo.
  • to sem bil ja ! a tadi taki hacknu games.cz vsechno vimazu ! *5*
    • To byl on. Pověste ho do průvanu za ptáka.
      • Spades
        Pověste Frantu za frantu :D
  • usekat ruce
  • NonSuch
    takze hackeri ukradli emaily a tim sweeney na ty emaily poslal nova hesla? dobra prace! :D
    • ukradli mailové adresy, ne hesla k nim
      • "já: ukradli mailové adresy, ne hesla k nim"
        ses si jistej ? znam hodne BFU co maj na vsech webech vcetne mejlu stejna hesla, nedochazi jim ze vlastnik k tem heslum muze mit pristup predtim driv nez je (ne)zasifrovane ulozi do databaze..
        pokud by hesla byli v db zasifrovane tak presto existuje slovnik zakladnich rozsifrovanych slov ktery staci porovnat
        jakmile utocnik zna obsah posty muze bud z historie, nebo socialnim inzenyrstvim ziskat pristup kamkoliv.. treba i na paypal
        • 1. Nechápu, proč ti amatéři neměli hesla v databázi v hashi.
          2. Jo, já mám taky skoro všude v těch 50ti registracích stejný heslo. Ale protože vím, jak se tyhle hesla ukládají a kdo všechno k tomu má přistup, tak mám samozřejmě do paypalu/banky hesla jiný, unikátní a složitější.
          • Jazz
            povesi_me_Za_kule_99 ?!
          • Bezny hesla z MD5 hashe dostanes do vteriny :)
            • smejki
              pouhý hash se nepoužívá, bežně se využívá ještě zakomponování timestampu či dalšího "saltu", který je sám o sobě kryptovaný. V takovém případě ti jednoúrovňový dekrypt nepomůže, neboť neznáš další vstupní proměnné *3*
      • Cajk
        lol jsou to hackeři proboha. Těm stačí i adresa..
        • Ty jsi ale naivní. :) Takhle to nefunguje a nikdy nefungovalo.
          • Spades
            Prosimtě :D Hack mailu je skoro začátečnická znalost :D
            Jediný důvod, proč se ti tam nikdo nehackuje je ten, že nikdo nemá důvod to dělat...
            A když už nechceš aby se ti tam někdo hacknul, tak máš vlastní email, a ne přes seznam, gmail, yahoo atd...
            • ty si ale hlupy preboha
        • Aha, stačí adresa, takže se vlastně můžou nabourat do jakékoliv emailovky kterou uvidí kdekoli napsanou .... cha...
          • Cajk
            Na to maj i napsaný skripty, kdy si nechá poslat nový heslo na e-mail a hodí si redirect na svůj. Pro ně to není nic složitýho. Pokud se ti nějakej šikovnej člověk chce dostat na mail, tak se ti tam za pár minut dostane. Jde jen o to že ve většině případů jim to ani nestojí za námahu:)
            • smejki
              ke kterému dílu CSI Miami je tohleto scénář?
            • Prober se prosimte ;-)
            • Decka, moc se koukáte na Hollywodský filmy :)...
          • Cajk
            Nekecej, vážně? Ano, je to přesně tak.
            • Spades
              Aby ti tam nevlezl kazdej...
              Myslíš jako, že v Epicu neměli xxx dlouhá hesla, firewally a jiné vychytávky ?
              A co ? Hackli jim to....

              Navíc jenom heslo hackneš poměrně lehce - stači ti obyčejnej keylogger.
            • A k čemu jsou ty xxxx dlouhý hesla ?
  • Urug
    Dělaj machry a fóra maj háknutý
  • oin.odin
    hmmm ftip je v tom že istá časť hakerou začala brať útoky ako istú formu protestu ... celí ich život ... minimálne jeho podstatná časť sa odohráva na internete a je celkom logické že na nom aj protestujú
    ... na druhej strane ma zase znepokojuje "kradnutie" osobných údajov s tím spojené
    ... ale nesmieme zabudnúť aj na to že ak sú strany / servere zraniteľne na toľko že sa do nich človek dostane "obyčajným" SQL Inject-om tak asi niečo nebude v poriadku a človek by si mal dobre zvážiť aké informácie a komu poskytuje
    ... i keď dnes je možne zistiť o kom komkoľvek čokoľvek a je dosť naivne si myslieť že sme v bezpečí ... motyka môže vystreliť a nejaký rusky "pako" zneužije mašu identitu
    ... ale inač nie som nijak paranoický ... za tie nervy to toťižto nestojí
    • paranoický hej? *3*
  • Ja bych ty hackery nejradeji vesel za koule do pruvanu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit