Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nope, pleteš si realitu s experimentálníma videama na YT. Běž na někoho, kdo trénuje střelbu a tasení (IPSC) z 21 stop gumáku. Bye bye. To nemluvím o tom, když se na útok člověk připraví... což je většina případů. V reálu se na tebe nerozeběhne člověk s nožem z ničeho nic. V reálu útok většinou vytušíš. Měl by ses víc dovzdělat místo hraní CoD a čumění na YT...
  • TheGGG
    nope, pokud budeš mít pistoly v pouzdře tak to nestihneš.
  • "do 21 stop je nebezpečnější chlápek s nožem"

    Když ho bude mít připravenej v ruce, rozeběhne se maximální rychlostí a já o něm nebudu vědět, tak jo. Bohužel, takhle to většinou v praxi nefunguje. V praxi se většinou na útok připravíš, pokud ti začne být cokoliv sebemíň podezřelý...
  • Jack1947
    Hele tady máte výčet všech možných bojových umění - a můžete se poměřovat co všechno znáte ;)

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_martial_arts#
  • TheGGG
    já mám osobních zdrojů více než dost, tvoje zdroje jsou spíš filmy s jackie chanem... no pověz, které bojové umění by jsis vzal do pouličního boje: tai čiči, wun šunt, kakate, nebo snad čáry máry aikido?
  • BJJ se na sebeobranu nehodí, nereknu ti proč (i když je to docela zrejmý) ani neuvedu svoje zdroje protože se chováš neslušne. Naproti tomu tvoje zdroje jsou jasný. Youtube videa s tematikou Bullshido *15*
  • TheGGG
    bjj je naprosto dostačující na sebeobranu, pokud nechceš jít do nějakých systema, krav maga extrému... hraní v ringu je většinou dost drsný a do krve, což se nedá říct o tom hraní si v parku, co předvádějí důchodci s černým páskem v číně. A čáry máry aikido blbosti se dělaj hlavně v asii, ne na západě. A neboj se, reaguji tak dlouho, dokud nemám poslední slovo a jsem docela vytrvalý
  • Typický pohled MMA komunity. A učit se BJJ jako sebaobranu je sebevražda; je to dobré možná tak na hraní si v ringu. Ale já ti nebudu nic vysvětlovat, prostě na mne už nereaguj a hotovo.
    Jinak je pravda že aikido předvádí blbosti, ale je to spíš blbost Západu, že praktizují něco čemu vlastně ani nerozumí. Samotné aikido blbost není. Prostě čerpat informace povrchně z Youtube, příp. z místního MMA gymu nebo fake kung fu školy nestačí.
  • TheGGG
    ovšem očištěn o zbytečné neefektivní máchání rukama a triky na efekt, či vyloženými blbostmi jako předvádí aikido nebo tai chi... nejlepší je každopádně BJJ

    jinak ve filmech se na to pěkně kouká a hru s bojovým uměním, i over the top bych si zahrál, jenom mě pobavilo, že odsuzuješ kouzla a chceš hru kde bude proti sobě mma a tai chi, to je větší fantasy než nějaký naruto
  • Vždyť kickbox má základy z boxu a východních bojových umění.
  • TheGGG
    ovšem musíš stihnout tasit, do 21 stop je nebezpečnější chlápek s nožem než ten co má zbraň v pouzdře...
  • Pánové, neháhadejte se. Všichni přece víme, že nejlepší je olovo. Neplášťované.
  • TheGGG
    a ty dál věř pohádkám o kung fu a tai či... hlavně tu či abys měl, ta ti pomůže až na tebe poletí nakorbenej kickboxer...
  • Ne nerozumíš tomu. Sám ses usvědčil svým první příspěvkem. Ale už na tebe nebudu reagovat. Sleduj dál UFC *3*
  • TheGGG
    naopak rozumím tomu hodně a já taky do článku o simulátoru kamionu nepíšu, že chcu závody koní, jen proto, že to je taky hra kde se jezdí...
  • Vidno že tomu prd rozumíš. A píšu to sem protože to je článek o bojovce.
  • TheGGG
    dobré no, a proč to tady píšeš... tai chi a wing chun je taky blbina ze kterou se v reálu neubráníš a stěží se to dá nazvat skutečně užitečným bojovým uměním... kung fu to samé... judo hlavně úplná nuda, v praxy taky na h*vno... a hru kde máš MMA už v máš i s bruce leem
  • Já bych si dal bojovku trochu víc zakořeněnou v realitě, kde by si bylo možné vybrat z různych stylů, např. kung fu ruznych stylů, tai chi, karate, judo, box, mma, wing chun atd. a hlavně aby to bylo 3D.
    Tyhle nerealistické bojovky s kouzlami a hlavně japonská stylizace mně vůbec neberou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit