Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beta klíče: http://na.alienwarearena.com/giveaways/dragon-commander-closed-beta-key-giveaway ;-)
  • Corvus
    Opravdu jsem jediný koho videa nepřesvědčily? Mě to prostě připadá jako neskutečné mixle v pixle :) Takový ten typ hry, která se nemůže rozhodnout jestli bude letecký simulátor / letecký simulátor - arkáda / strategie a la Master of Orion / strategie a la Europe Universalis / drobet RPG a další žánry. Do toho teď "reálná" politika... Nevím, přijde mi to jako strašně komplexní kočkopes, který mixuje od všeho trochu a chce být ve výsledku ultimátní hrou po vzoru jistého pana D. Smarta. Pravděpodobně se pletu, ale tak to na mě prostě působí a moc si nevybavuji, kdy takový žánrový mix 100% fungoval... Asi holt nemám ty správné frčky na výložkách a takhle komplexní záležitosti "nedávám". V každém případě vyšla fakt krásná antologie Divinity od toho samého studia a pokud jste ještě neviděli video po vzoru pana Horsta Fuchse, tak to musíte prostě vidět: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EA9QggTdsdg
    • on to sice bude kockopes ale nikoliv Nečasuv Kockopes
  • Pěkné, jen se mě trchu nelíbí ten boj. Je na mě až moc hektický a málo strategický.
  • Lol dejte tam yes a koukněte se na ten Headline u těch novin
  • DeDy
    Hlavně aby se povedl Divinity: Original Sin. Na ten se těším hrozně moc. Listopad 2013 se blíží a díky kačákům z Kickstarter kampaně musí udělat dost práce navíc. Tak ať jim to pěkně odcejpá.
  • CRYPT
    Radsi bych uvital plnohodnotne pokracovani nebo zbrusu nove, ale se zachovanim starych standartu pro RPG Devine Divinity...
  • doufam ze bude taky multiplayer
    • sleepless
      Ano, bude.
  • Kr.Pa
    Na tuhle hru a Divinity: Original Sin se velice těším. Lariani mě zatím nikdy nezklamali.
    • Já taky, ale doufám, že to přeloží do češtiny, protože v angličtině jsem tomu rozuměl jenom tak napůl *1* *1*
      • Mně to přišlo v pohodě, ale taky mám radši, když je ve hře možnost zapnout české titulky *3*
      • ja tomu enrozumel vubec
      • P.S. myslím ty politické názory - rady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit