Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Ide o pár itemov a bugfixov je málo a drobných ani si ich nevšimnete. Ale je to skvelá hra. Kto nehral mal by to napraviť. Najlepšie novodobé izometrické RPG.

    • LadaVanBar

      Chystam se, zatim jsem v pulce Divinity OS EE 😀


      Jeste dotaz, je pravda, ze  je lepsi si v Divinity 2 vzit jednu z prednastavenych postav nez si delat svoji custom class?

      • Houdini

        Kvôli príbehu jednoznačne. Čo sa týka gameplayu je to ale jedno. Odporúčam Fanea - zistíš najviac z príbehu. Oplatí sa to zahrať za viac postáv (aj keĎ si to časovo neviem predstaviť). Ešte je dobré spomenúť, že sa oplatí hrať coop! Pozri si gamesplay na tu na gamesoch, Vašek to tam rozoberá prečo ne to zábava. Celkovo sa dá povedať, že ak ťa baví jednotka tak dvojka ťa bude x2. Po všetkých stránkach vylepšená, po rôznych patchoch doladená. Za mňa najlepšie izometrické RPG modernej éry.

        • LadaVanBar

          Diky, za tip. S tim coopem nevim, nemam moc rad cizi lidi, tak davam vsechny hry i multiplaye solo, hral jsem solo i Destiny 2 (ale to jsem nedohral, prestal me ten nekonecny grind bavit), Division 1, dohrano (krome tech ultra tezkejch end game side missions, tam to podle me solo ani nejde). U isometric RPG mi vyhovuje, ze jsou single player friendly, stejne treba jako moje nejoblibenejsi hra vubec Xcom2, kterou sem ted zacal po letech streamovat na Mixeru. Ale mrknu na ten gameplay.  Ono navic s tim coopem je potiz, ze sehnat partaka co nebude kr3t3n a soucasne bude mit podobny casovy moznosti je strasne tezky 😀

      • Určitě ano, hlavně kvůli příběhu a reakcím ostatních NPC. A i přednastavené postavě jdou měnit staty.

  • owny

    To už jsou 3 roky po vydání a ještě jsem se k tomu nedostal, achjo...

    • Houdini

      A ďalšie 3 roky to budeš hrať ak nebude Corona 2.0 😂

      • LadaVanBar

        To je to tak rozsahle?

        • Houdini

          Je. Ale záleží aj na tom ako to hráš, či robíš každý vedľajší quest (oplatí sa).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit