Přejít na výpis diskuzí

DLC From the Ashes pro Kingdom Come vyjde ve čtvrtek, plus detaily o Hardcore módu

29.6.2018 14:56
Patrik Hajda 29 příspěvků

Ve středu jsme se zničehonic dočkali nových informací o dodatečném obsahu pro české RPG Kingdom Come: Deliverance. DLC From the Ashes vás nechá zrekonstruovat zdevastovanou vesnici Přibyslavice, přičemž bylo oznámeno, že se do této netradiční aktivity pustíme někdy v červenci. Nedlouho nato (sotva pár...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Perk "blbeček" bude pro post rychtáře/starosty naprosto zásadní. Všechno, co náctiletý vidlák Jindřich vyhnaný s holou řití do světa k téhle funkci potřebuje, je mentální postižení, aby se hra přiblížila skutečnosti. Status hňupa se uplatní jak při návrhu stavebního rozvoje a ekonomické správy vísky, tak při spravedlivém posuzování soudních sporů mezi vesničany.
    Pak možná ještě tu tasemnici, aby zvládl realisticky vyžírat nevolníky.
    • risa2000
      -1
    • Mart9
      Zbytečně si tím hejtováním Kingdom Come kazíš pověst. Tohle je na úrovni ubohého trolla.
      • MickeyMutant
        Řekni, Marte, co jiného mám dělat, abych si vynutil tvou pozornost. Prostě napíšu nějakou blbost o Kingdom Come a chvilku počkám.
        • Mart9
          Tvoje buzerování redakce games vždy upoutalo moji pozornost, protože si to měl pokaždé nějak podložené. Ale objeví se článek o Kingdom Come, a jak si musíš jakkoliv zahejtovat, vybliješ neuvěřitelnou věc.
    • ja_nic_nevim
      U Jacka alespoň člověk pochopí, že za to nemůže...že ten problém je mezi neurony. Ale u tebe je to racionální uvědomělý stav a to je smutný.
    • ten tam dali přímo pro tebe 
  • ja_nic_nevim
    Chodí sem někdo z redakce? Rád bych věděl, jestli jsou nadšení z totálně mrtvých diskuzí a ty byly to nejlepší, na tomto serveru. Občas se tu totiž člověk ledasco zajímavého dozvěděl (navzdory občas vtipným trollům).

Ruku na srdce, Vaše práce vypadá tak, jako české zpravodajství. Jen sbírání střípků z širších mediálních kanálů... gemespot, ING., metacritic.... Dokonce i Hrej.cz má některé informace dříve, než Vy.

Měl jsem tenhle server rád. P.S.: Jacku prosím vůbec na mě nereaguj.

• flash789
      Ja myslim ze diskuze zas tak strasne navstevnost serveru neovlivni. Ze se da vyzit i s malem. 

Kdysi na Bonuswebu to bylo taky bez registrace a bylo to dost podobne jako driv tady, pak ty registrace zavedly a diskutovani dost opadlo, ale kupodivu Bonusweb funguje doted.

• Mart9
        Kupodivu to není... bonusweb má návštěvnost kvůli idnesu.....
        • flash789
          Tak iDnes nebo Tiscali.  ja jen ze na BW po zavedeni registrace taky lidi remcaly a nakonec to bylo uplne jedno.
    • Coffin.Corner
      No kdyby tohle byl server informující o burzovním sektoru tak nic neřeknu, ale v segmentu zpravodajství o hrách kde se 90 procent oznámení týká událostí které proběhnou v řádu týdnů, měsíců až let, mi nějaká novinka vypuštěná o den, dva později než u konkurence rozhodně žíly netrhá.  
      • ja_nic_nevim
        Ale v tom s tebou souhlasím. Nejsilnější stránky games.cz byly diskuze, i když občas strašný. Když chce člověk info z první ruky, tak ty hlavní servery prolezeš za 10-15 minut.
        • Jack1947
          No je pravda že se tady brečela méně ale ta kvalita ? hmm no nevím jeden anonym se snažil vyprovokavat flame war s konzolemi a druhý zase zastánce master race, většinou pc versus konzole bylol nejplodnější tady jo občas tu bylo něco zajímavého ale vesměs nic moc extra noo..
          • PanS
            Popravdě mě to překvapuje, ale tyhle stránky teď působí bez živých diskuzí fakt prázdně. Sice tady většinou visely pěkné koniny, ovšem člověk se aspoň pobavil a leckdy se našli lidé, s jejichž názory bylo možné sympatizovat. Možná je to jen dočasně, aby tu někdo nezačal dělat bordel zatímco se odstraňují chyby v novém prostředí diskuzí?
            • Jack1947
              Nesouhlasím, je ted více možností i bavit se offtopic !konečně! a přesto lidi vzlykaj brečí a stěžují si že se nic neděje... bože, to je přístup. No jo češi těm nikdy nebude nic dobré.
              • PanS

Reakce na příspěvek:

Nevím, na čí příspěvek reaguješ. Já nepsal nic o tom, že je tady málo prostoru k diskuzi, zmínil jsem, že to tady teď působí prázdně (protože kvůli zavedení povinné registrace klesly počty postů). 
                • Jack1947

Reakce na příspěvek:

Klesl ale kvantita by nikdy neměla převážit kvalitu, je to prostě brek no.
            • Mart9
              Ne, chcíplo to. Spíš bude hůř. Zavedly se povinné registrace, lidi ani nemají motivaci psát své názory, když nemůžou být patřičně ohodnoceny +/- a nemají ani motivaci klikat souhlasné hlasy, když nikdo nekliká ty nesouhlasné.
              • Jack1947

Reakce na příspěvek:

Mě klikají souhlasné tobě taky tak v čem je problém lol?
    • souhlas, ve většině diskusí 1-2 příspěvky a to ještě skoro vždy nějaké Jackovy pindy, chcíplo to tu dost 
    • Jack1947
      Musím reagovat tenhle brek to už není možné...
      • Mart9
        Vždyť má pravdu. V současné době je games lepší než hrej jen díky diskusím a komunitě, kterou se tiscali snaží zabít. Kdyby na hrej diskuse víc žily a bylo tam hodnocení příspěvků, tak na games už ani nechodim. A to sem byl věrný návštěvník.
        • Jack1947
          Koukal jsem i jinde na různé diskuse, zynga, eurogamer a nejvíce se mi zatím líbilo games jak stylem tak dejme tomu +- určitou volností. Tam jsou mrtvé diskuse ještě Bweb ale na ten bych se rovnou vykašlal s tím jejich systémem navíc se to info dost bije a nějak mi ten web moc nevyhovuje a to osazenstvo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit