Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě sem se rozhodl, kupuju. Zrovna vyrážím s přítelkyní do města, ta mě bude zase proklínat až ji povím o svým plánu :)
    • Spíš tě bude zaklínat, když je to ten zaklínač. *1*
    • Zkus ji namluvit, že je to vlastně dárek pro ní. Nejspíš odmítne, takže Zaklínač bude tvůj. Její chyba, tys to myslel dobře *1* *1* *1*
  • MikeJay
    Jak je to s DLC, které vycházejí k předprodeji? Nějak jsem se tohle nikde nedočetl - v každém obchodě byly jiné DLC, já osobně jsem objednal DLC s šermířskou sadou, ale rád bych vyzkoušel i další - například sadu pro elitní zabijáky. Ty také půjdou do hry stáhnout?
    • Ono jediné DLC, které je opravdu zajímavé je "Finisher pack", který nabízel GameStop a The Hut (Zavvi).
    • řekl bych, že ne... je to škoda, protože takové omezení zamrzí, taky mám šermířskou sadu, ale nejraději bych alchymistickou, která u nás vůbec nebyla k dostání

      abych ji získal, musel bych využít digitální distribuci, kde ale (nebo se mýlím?) nejsou české titulky...
      • slovenský brloh.sk dáva alchymistickú sadu
        • to je hezké...škoda, že bych s poštovným zaplatil asi o hodně víc+si nejsem jistý, jestli to ten shop posílá do ČR...nikde jsem to tam neviděl, ale moc jsem to nezkoumal. Každopádně díky za info
  • Kiež by bolo viac firiem ako je CD Project.
    • To bude tím křesťanstým Polskem. Prostě mají pocit, že ti musí dát víc, než za kolik si zaplatíš, jinak přijdou do pekla *1* Jinde to mají přesně obráceně - hříšníci *1*
  • Klobouk dolů !!! již zítra ho budu mít .) sejvy z jedničky připraveny *5*
  • To je doba to je doba ta instalace mě snad zabije *1*
    • Jo prave instaluju gog.com verzi a asi u toho vyrostu :-)
  • Kr.Pa
    Dabing je ang a titulky jsou tam i ceske ?
    • V CZ verzi můžeš vybrat mezi EN a PL dabingem a mezi EN,PL a CZ titulkami
    • sleepless
      Ano, ENG dabing a Cz titulky.
    • DLC jsou ZADARMO a ty se ptáš na toto? *1*
  • Kluci díky. Za tohle svoje vydřené peníze objetuju rád *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit