Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.Rose

    Dobrý den. Původní soundtrack z HL asi nezůstává že? Podle mě ten soundtrack tvořil 50% atmosféry. Děkuji za odpověď. A ano, vypadá to skvěle.

    • uaxpk

      Je to jiný soundtrack, ale je opravdu dobrý.

      • J.Rose

        Děkuji. Budu vám věřit. Bylo mi 12 - 13 let, když HL1 vyšel. Neměl jsem ani 3D kartu a RAMky také nic moc. Hrál jsem to v software modu s hrozným rozlišením, ale stejně jsem to drtil :-) Za 3 roky jsem dostal Rivu TNT2 a 2x 16 RAM, takže dohromady 64 RAM! Hned jsem si to zahrál znovu. 

        Je to velká nostalgie, těším se.

        • uaxpk

          Měl jsem to taky tak.

      • J.Rose

        Děkuji. 

  • Derp_1337

    Ještě štěstí, že vychází HL:Alyx. Vydání té hry dokopalo vývojáře k tomu, aby konečně pohnuli zadky a dodělali Black Mesa.

    • Corvus

      Jasně, trvalo to, ale co záběr, to artwork na zeď. Nemluvě o Xenu, který vypadá absolutně fantasticky. Zatím jsem nehrál, chci si Mesu opravdu projít až jako kompletní dílo, ale vůbec nepochybuji o tom, že původní dílo nechá daleko za sebou. Neskutečně se těším. Mám zrovna dovolenou, takže se chlapci trefili úplně dokonale :-)

      • yeniczek

        Je to fakt dobrý od začátku do konce a je to přesně ten mix nostalgie (map, který známe nazpaměť) a nových překvápek, co funguje. Upravený Xen tomu nasadil jen korunu, vypadá o dost jinak, ale je pochopitelnější, logičtější a vypadá nádherně. Všchna čest Source enginu a tvůrcům. Kéž by dali i datáče, ale takovou dobu už asi nikdo čekat nechce :)

      • uaxpk

        T´ěš se! Je to paráda, od designu po soundtrack.

  • Corvus

    No konečně si to zahraju kompletní! Mám to na Steamu zakoupené snad 3 roky :-D

  • uaxpk

    Už jsem to dohrál 2x. Lahůdka to byla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit