Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konverze na PC by byla v poradku, pokud by hru vyrabeli primo v Capcomu (ti konverze delat umi, ukazali to uz na Devil May Cry 4, Resident Evil 5 a dalsich). Jak se to podari Ninja Theory je otazka. Co se tyce vzhledu hrdiny, tak to uz jsem tu rikal drive. Pro me nebylo Universum DMC nikdy prilis atraktivni a ani samotny Dante me nijak nedostal, takze zmena mi je vcelku ukradena. EMO styl take nemam rad, ale ja si nemyslim, ze by to bylo tolik EMO, jako spis, ze v Ninja Theory chteli udelat z Danteho vyvrhela spolecnosti. Dve navzajem se podobajici veci, ale dve veci, ktere nejsou zdaleka stejne. Nakonec, k jakemu smeru se hra prikloni se ukaze az kdyz hra vyjde.
  • :-( Kdyby radši an PC naportovali Dragons Dogma :-(
    • dragons dogma by mohla byt na pc no ale neni to takovy hit mam to cele projete na xboxu 360 a byl jsem rad ze jsem jse do konce vubec dostal po 4 dnech hrani uz mne to prestavalo bavit jelo to furt dokolecka *16* *16*
  • Veskoslav
    Já nevím, ale podle mě to už není DMC. EMO týpek mi fakt k této hře vůbec, ale vůbec nesedí.
    • Murdoc
      Hej já ti nevím ale Dante byl Dantem podle hlášek.
  • to se fakt bude jmenovat DmC - Devil May Cry tudiz vlastne Devil may Cry - Devil May Cry? no jestli jo, tak to uz neco naznacuje za co bude ta hra stat a to mam DMC hodne rad *13*
    • Nie bude sa volat DmC coz znamena Devil May Cry, podobne ako napr hra F.E.A.R. znamena First Encounter Assault Recon. Ja na tom nic divne nevidim. Je to ten isty nazov, len dany do skratky.
  • BoB.2
    Nejsem moc fanda EMOstylu. *7*
  • NonSuch
    nedelaji to spis ty lidi co delali heavenly sword a ne ninja theory?
    • A kto robil podla teba Heavenly Sword? :)
      http://www.metacritic.com/game/playstation-3/heavenly-sword

      Developer: Ninja Theory
      • NonSuch
        zatracene, ja si spletl ninja theory s ninja gaiden, my bad...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit