Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Upřímně tohle mě spíše nechává v klidu, podobná hra není špatná na chvíli nebo pro lidi co na tom ujíždí ale pro mě jsou důležitější hry a Cyberpunk zahraji radši pravda taky :) nicméně, kdyby to bylo méně rogue lite a více akce byla by to slušná, alternativa k Mirrors edge z které vychází pohybem. Nápad s katanou je rozhodně super.

  • Maxianimal

    Je to stejná nadsázka a ironie jako ta recka na tu japonskou zhovadilost? Pokud ano, tak to se hluboce omlouvám.

  • vaclav.pechacek

    Vždycky mě fascinuje, když se někdo aspoň na tu vteřinu nezastaví a nezamyslí, jestli to náhodou nebyla naprosto očividná nadsázka a ironie, a radši se hned žene komentovat.  Zvlášť když Patrik v tom článku, který zmiňuješ, přímo říká, že se na Cyberpunk samozřejmě taky těší.

    Ach jo.

  • Maxianimal

    "víc než nějaký Cyberpunk 2077"

    Jo jo, chápeme, Cyberpunk tě nezajímá, dal sis na to celý edgy článek, nemusíš nám to otírat o obličej pokaždé ;) Přitom stačilo místo takového toho infantilního "nějaký" dát "takový", aby to nepůsobilo tak dětinsky a jako od někoho, kdo se mermomocí snaží jít proti proudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit