Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    I ve Flashpointu byly neprůchozí keře. V Arma[1-3] jsou někde dost silné větve, že tě nepropustí...
  • 13 euro musí zaplatit i vývoj FFV (střelba z vozidel), sling loading ( závěs), Rotlib (nový letecký model) i když to všichni dostali zadarmo. Byl bys radši kdyby to dali jen lidem kteří si koupili DLC?
  • Nahodil jsem si OFP a zjistil jsem že se od té doby hodně zlepšilo (v ofp nemůžeš ani za pohybu přebíjet). A jestli máš "problemy s mysi, a pohybem/zamerovanim" tak mas asi zapnuté smoothing nebo deadzone protože já žádné takové problémy nemám...

    "vsemozny zaseky o kus travyů" WTF, vůbec nevím o čem mluvíš, tráva je vpodstatě 2d sprite jak se o ni jako zasekneš?
  • Hele, uvedom si, ze od BI dostavas porad totez, jen v prelestenym kabate. Nahod si puvodniho flashpointa, zjistis, ze vsechny chyby to melo uz tenkrat presne stejny. Jednoduse oni resej jak to vypada, ale na to jak to funguje proste od ty doby nesahli.

    Dmntni AI je tam porad stejna, dtto situace, ze nepostupujes podle predstav tvurce a nejde hrat nebo nekde obejdes nejaky trigger ...

    A zasadni bugy, kvuli ktery to jde sotva hrat jsou tam taky porad a pokazdy se opakujou tytez. Co si pamatuju, tak uz ve flashpointu meli zasadni problemy s mysi, a pohybem/zamerovanim. Spouste lidem to nefungovalo vubec, spouste s ruznejma lagama ... a kdyz projdes dalsi verze, je to spis cim dal horsi. Sice to vzdycky po 150ti patchich nejak doladej do aspon castecny pouzitelnosti, ale proc maj tytez bugy pokazdy ...??? Dtto vsemozny zaseky o kus travy, tank zaseknutej o 30cm plutek, auta, ktery neumej jet po silnici ...
  • A calnes za ni dalsich 40Ecek?
  • Neblbni, co bys nechtel ... ;D, pred par lety si za ty prachy dostal par desitek hodin kampane.
  • celoush
    viz http://forums.bistudio.com/showthread.php?183674-13%E2%82%AC-DLC-hefty-price-for-2-choppers&p=2812407&viewfull=1#post2812407
  • Za 13 euro dva vrtulniky? A neni to trochu malo Antone Pavlovici? *8*
  • s.hih
    šmigłowiec
  • Shaker
    Srsly mam bejt happy za to, ze mi konecne ve 4. dilu pul roku po vydani dovoli strilet z vozidel? :D Kdyz se podivam, kolik suprovych inovaci je do hry pridano moderama v tak kratkym case, tak si rikam, co hosi z BIS tech nekolik let mezi Armou 2 a 3 delali (asi dostavali svoje zamestnance z Reckyho vezeni)...

    Arma je pro me porad jedna z nejlepsich valecnych her, ale sem jedinej, kterej mel pri vydani pocit, ze dostal okousanou kost misto poradne propecenyho stehynka? Ty hre chybi tolik logickych moznosti a ja vazne nechci sedet na steam workshopu a prohrabavat se uzitecnyma modama, kdyz to mohlo bejt uz v originalnim obsahu. Navic pochybuju, ze si s modama zahraju v multiplayeru, protoze spousta z nich by mohlo bejt branych jako cheatovani (prelejzani prekazek, moznsot vylezt na zed a spousty dalsich). Proste jako obvykle, super napad, ale celkovy provedeni je plny WTF a komp z okna momentu... Dokonce sem z toho dostal chut si zahrat BF3 a to je co rict, protoze ho nesnasim.
  • Přesně tak pořádjedou ty své podělané enginy, které stojí za za h...
  • celoush
    někdy mi (znatelně) chybí u těch recenzí uvedený věk *5*
  • Správně! Hlavně nekritizovat! Zisky si rozvracet nenecháme! Vono mě je to jedno, ale Bohemka si může bejt jistá, že moje prachy už nikdy neuvidí. *16*
  • presne tak, hral som OFP, ARMA, ARMA2, AO, ale na tuto vec uz nemam nervy. abych platil za neustale nedodelanou hru, kde poradne nefunguje MP uz 10 let. to sr4l pes.
  • Tak měli i ty ostatní věci (střelba z vozidla, závěs, nový letecký model) dát jen lidem co si kupí Dlc. To by bylo radosti co. Ti co si stěžují na toto DLc si vpodstatě stěžují že dostávají věci zadarmo :)
  • Hombre
    Tak to proste nehraj a mas klid. Nebo chces, aby ti praskla cevka?
  • wenceslaus
    "Palečky"? To už mají STEAM i v mateřský školce?
  • wenceslaus
    *viz reakce dole
  • Jó, neustálé optimalizace....a proto se to stále chová jako stařičký Flashpoint. A pokud bych měl upgradovat, tak by to pro tenhle neoptimalizovaný paskvil chtělo HW minimálně z NASA
  • celoush
    Nejlepší a nejúčinnější optimalizace Arma/OFP probíhala vždy jen jedním způsobem... upgradem vlastního PC. Oni ti updatem dokáží něco málo zlepšit, ale radikální zrychlení je bláhové očekávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit