Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    predpokladam ze kdyz se jim nerozbehnout mikrotransakce, tak tu hru do 2 mesicu zapichnou.

  • red.eagle.792197
    Podla fotky na titulke to vyzera ako nejaka postapo hra typu Metro.
    • DFCZ

      V Metru není tolik černochů jako tady, takže nic.

  • Jack1947

    Pozdě ale přece 😎😛

  • species
    Mno teda ja jsem uprimne prekvapen…. prekvapen ze to nemelo mikrostransakce od samyho zacatku.
  • TheGGG

    na tento odpad co nemá s druhou světovou nic společného už naštěstí každý zapoměl...

    • Jack1947

      Náhodou singl nebyl špatnej.

      • TheGGG

        single byl žumpa co neměl s WWII nic společného žoku... sorry jako, ale to byl blábol po příběhové stránce, něco otřesného a procpaného směšnými agitkami a pohádkami

        • A ono se někde píše, že BF V zobrazuje reálné příběhy z WWII ? Single byl výborný, hlavně mise za Němce byla epická.

          • TheGGG

            mise za němce kde nebyl ani jeden hákový kříž...? Díky nechci... a propagace hry mele něco o most immersive WWII experience nebo nějaký podobný PR žbleht...

            za dvě hodiny v editoru army III udělám s nějakými WWII mody lepší misi než cokoliv z BFV a bez agitek

            • toka

              Jako, BF5 mě popravdě absolutně nezajímá, ale tvůj hejt je dost mimo. Ta hra je posazená do doby během druhé světové války, né do druhé světové. Vůbec nechápu, proč by tam měl být hákový kříž nebo nějaká příběhová podobnost se skutečnou druhou světovou válkou. Mě osobně by teda fakt nebavilo v každé válečné hře dobývat Stalingrad. Jednou a dobře v CoD to stačilo.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                co to sakra je za blbost, doba během druhé světové války... buď to je WWII a nebo je to nějaká pohádka, alternativní dimenze či co, pak to ale nemají shill korektníci ze SJWedistánského DICE propagovat jako hru z druhé světové, ale jako pohádku z tumbleru...

                doba během druhé světové války a zasazení do druhé světové války, je významově úplně to samé... příště míň battle royalů a víc dávat pozor ve škole

                • toka

                  Reakce na příspěvek:

                  A jak ty bys prosímtě pro masy popsal hru z technologického období 40. let? Nechápeš rozdíl mezi pojetím samotné události druhé světové války (kdy bys měl samozřejmě pravdu) a období druhé světové války. To samé to fakt není, příště míň piv, plácáš nesmysly. DICE, když říká období WW2, tak myslí, že je to technologicky zasazené do roku 1940. Stejně tak jako je KCD v období středověku, taky to neznamená, že to následuje historické středověké události...

                • Zaho

                  Reakce na příspěvek:

                  Osobně mě BF5 vůbec nezajimá a nehrál jsem ho. Dokonce mi i vadí "násilné" prosazování žen a menšin do všeho kam to jde.
                  Ale udivuje mě, že zrovna ty sis tuhle hru koupil a hrál jsi jí, když tu teď hodnotíš singl.
            • toka

              Jako, BF5 mě popravdě absolutně nezajímá, ale tvůj hejt je dost mimo. Ta hra je posazená do doby během druhé světové války, né do druhé světové. Vůbec nechápu, proč by tam měl být hákový kříž nebo nějaká příběhová podobnost se skutečnou druhou světovou válkou. Mě osobně by teda fakt nebavilo v každé válečné hře dobývat Stalingrad. Jednou a dobře v CoD to stačilo.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Takto měli udělat jako alternativní historii ale ne oni museli přehnout dějiny 😈

            • Možná se pletu, ale krize nebyli v BF nikdy a je to prostě taková filozofie celé série, tak nevím, proč za to kritizovat zrovna Bf5... 

            • Jako mně to celkem pohlcující přišlo, ale je to samozřejmě věc názoru. Taková výživná jednohubka to byla.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Ta za Němce byla třešinka a jedna z nej misích... škoda že jich nebylo víc!

                Mě ale bavili i ostatní... nenahlížel sem na to jak na realitu drsnou a syrovou lul.

      • Lukass

        Singl je to nejhorsi co kdy tahle serie vypustila,  abdolutni odpad a brak. 

  • Jez3vec

    Ještě aby jim tam dorazili hráči se těmi jejich mizernými prodeji.

    • Jack1947

      No tak to hodej zkušebně F2P a pak trvalo 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit