Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius

    Zisk pul miliardy za 3 dny a porad je to malo, jediny zpusob jak naucite rozmazlene dite nebyt rozmazlene dite, je ze mu nedate to co chce. Takze proste jim nedavat penize, at si strci mikrotransakce za klobouk i s celou hrou

  • residentevilfans

    Typický Activision. Only MP hra za 60 euro, která se prodává jak rohlíky (nebudu radši ani psát o tom samém enginu 100x vylepšeném, co vypadá jak lejno). Ale chceme mnohem víc, tak 14 dní po vydání, když nám hráči zobou z ruky, tam dáme mikrotransakce. 😠


    • KrPa

      posledni hru od nich koupenou mam CoD2, ktere i nyni stale stoji skoro to same, jako pri vydani!

  • jindra.veliky

    nejaky hry rejzujou na dlc, nejaky na lootboxech, mikrotransakcich, season passech...CoD zvlada vse

    • Ještě by mohly zavést montly sub. :D :D

  • Jack1947

    Exkluzivní oblečky budou jen za prachy no to mě popo... 🤮😛

  • Maxianimal

    Je to "škoda". SOučasný systém byl ok, prostě levelujete a sem tam dostanete nějaký skin nebo sprej. Jakmile jsou do toho zakomponavaný prachy, už to trošku smrdí. 

    Nicméně pořád lepší, než v BF, kde jste si mohli koupit vylevlování třídy. To je teprve skutečnej hnus.

    • CRYPT

      Pokud se nemylim tak to levelovani bylo do ranku 10, pricemz jediny duvod proc si to nekdo koupil, ze hned ziskal zbran pro 10ty level (Martini-Henry Infatry pro scout, Hellriegel pro assault, Selbstlader 1906 Factory pro medic a Huot pro support) - pricemz kdyz byl nekdo vylozene tak linej tak si to mohl koupit. Ale jinak zadna tragedie to nebyla

      • Maxianimal

        Levelování je tam do mnohem vyššího ranku, sám jsem vyl v nějakém 14 a pořád se něco odemykalo. 

        A pokud vám nepřijde zvláštní, že si člověk může koupit progress - be my guest.

        • Mě se to náhodou líbí a zavedl bych to i v realu. Nechceš 4 roky na střední? Tak zaplať a máš maturitu. Prostě super systém :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit