Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Navíc rozhodne určitě jak moc nagridněné budou mít protivníci zbraně... Která hra není po čase nuda když to bude nějak rozumě nastavené mohlo by to zabavit. Division jsem nehrál a PVP bylo už v TZ a ta hra mi na to moc nesedí... tady je to o chlup lepší i když ten hitscan taky žádná hitparáda.

    DIvision mě bavil asi o trochu více, tady se nuda dostavila po už asi 2-3hodinách hraní... člověk se víceméně těšil na konec i když některé mise se dali...jiné zas ne a navíc byli pěkně deebilně udělané *7*
  • Ano, mas pravdu.
  • Prosím tě, uklidni se, ty low trolle. Hráči dělají rozdíl mezi absolutní vyvážeností a vyvážeností. Kdo ho nedělá, seš ty a proto tady plácáš nesmysly. Klidně si je plácej, ale necpi to ostatním. Vyváženost ve hrách samozřejmě existuje.
  • Prosim te, uklidni se ty slamova opravo. Dnesni hraci nedelaji rozdil mezi absolutni vyvazenosti a vyvazenosti.
  • Rejsek
    Bejt tam ten Battle royal mod tak je to za 30€ jasný kauf. Takhle ale pořád váhám. Bojím se, že po čase bude tohle omezené pvp stejná nuda jak v Division. To bylo tak těžké tam přidat ještě aspoň otřepaný, ale stále zábavný rush, CTF nebo conquest. Ale uvidíme.
  • Oprava. Absolutní vyváženost neexistuje, ale to ani nikdo neočekává, takže mlátíš prázdnou slámu.
  • Vyvazenost je mytus, nic takovyho neexistuje.
  • Jack1947
    Už dorazilo? tak já si tu mojí koupenou hru skusím teda "zdarma" jestli to bude hezky nevyvážené jako ranked z Destiny2 tak teda fuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit