Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Priklanam sa k tej druhej moznosti podla mna obrazok s kroganom naznacuje multiplayerove dlc a ta citadela zase singleplayerove
  • Že bych zase zapl origin a dopřál si zdarma sken počítače?
    • Viktor_H
      Ten byl dobrej. *15*
  • Když jsem naposledy zkoušel multiplayer od ME3, tak ho nikdo nehrál v průběhu celého týdne..
    • http://z0r.de/63
    • A na cem to hrajes? Wii U? Pc-crack?
    • A ted jinou pohadku. *6*
  • Sa tesim, mam nasetrenych 12 000 000 kreditov, tak ich chcem uz konecne niekde minut :)
  • Lukyz
    Pokud bude jako zbytek MP DLC zdarma tak proč ne?
    • *4*
    • Obcas si MP zahraji,ale sehnat hrace na misi silver a vyse je skoro nemozne. Uz to moc lidi nehraje. Takze pokud to skutecne bude MP DLC,pak by ho asi moc lidi nekoupilo
      • Zalezi v jaky cas hrajes, v pozdnich vecernich hodinach zadny problem, to pak ma i urcitou uroven. V jiny cas uz to nezkousim protoze to pak je casto o nervech a ne o zabave.
        Na rovinu priznam ja se necpu do platiny a jini by to same meli delat v pripade goldu, bohuzel mnozi postradaji i tu spetku soudnosti.
        Rozhodne to chce nejaky novy podnet, prakticky uz nemam za co utracet nahrane kredity.
        • Mozna to bude tim,ze ja pozde vecer nehravam. Konecne nejaky rozumny post. Dik,uz jsem si podle plusu u ^^ zacinal myslet ze hraji jinou hru
        • Jj, level 10 Krogan Shaman zo snipov je naprosto uzasna kombinacia pre gold :D
      • Wat ? Kliknu na join a do 10 sec jsem v goldu jedna báseň :) lidí je furt dost
        • Hravam rano(o vikendech) i vecer a stojim si zatim co jsme napsal. Sehnat nekoho na Silver je tak 50:50. Na gold nemozne. Pokud si chci zahrat na 100%,musim jit bronze.
          Momentalne jsem cca mesic nehral,ale pochybuji ze se neco zmenilo.
          Vetsinou se jen lognu chci si zahrat jednu dve mapy a zmizet,ne stravit cekanim na tym.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit