Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Já jsem absolutně nadšený, tahle série je úžasná a nelituji ani redux verze *4*
  • deep silver to poprelo
    You may have noticed some sites have reported that a new Metro game would be released in 2017. Deep Silver has released the following statement...
    As the exclusive rights holder to videogames set in the Metro 2033 universe, Deep Silver has ambitious plans for the hugely successful Metro series.
    But just to manage our fans' expectations - releasing the next Metro game in 2017 is not one of them.
    When we have more news to share, we will.
    Thank you for your patience.
    • Mne stačí už len tá informácia, že majú plány pre ďalšiu hru zo série.. ak vyjde niekedy v 2018-2019, tak je to úplne v pohode
  • Kniha Metro 2035 vyšla už v loňském roce! *6*
    • Ale minimálně ne u nás :)
      • U nás vyšla v první polovině letošního roku, takže souvislost s aktuálními informacemi o hře bych vyloučil.
        Knihy jsou zásadně lepší než hra samotná. Navíc Last Light se inspiruje pouze univerzem nikoli druhým knižním dílem. Pokud by hra měla navazovat na konec knižní předlohy tak bychom měli metro a Moskvu opustit stějně tak jak učinil Arťom
        • KrPa
          Nastesti je kniha napsana tak, ze v pohode navazuje na udalosti Last Light.
      • vyšlo, dotčeno, super
  • oVer9000
    Do konečné stanice? :D What? Však to dává to naprostý smysl. Bylo naprosto samozřejmý, že to bude knižní trilogie a vzhledem k úspěchu her i herní trilogie (minimálně). :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit