Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stalo se přesně to čeho jsem se obával Qp je ted nádstavba na kompetitivní režim a nedá sev solo que defakto vůbec hrát.
  • Nové mody se dají hrát na PTR serveru a jsou super! Přibyly něco jako areny ve wowku 3v3 a taky random duel 1v1 na 5 vítězných a je to fakt pecka! OW zase o něco uběhl konkurenci
  • Konečně něco novýho, vybrat si jinej mod než 6v6 je určitě super a už se těším na 3v3 nebo 1v1 .:D
  • Mohl by to někdo srovnat s Paladins? Na Paladins mi vadí, že se odehrává na kola, které jsou docela krátké, rěkneme 2 minuty. (a pak zase čekáte pul minuty na nové kolo v čekací místnosti) Tak jestli zápas v Ovewatchi trvá dýl a jestli se taky dělí na kola.
    • Jack1947
      10 minut a více ( už by byla nuda) prostě tak cca do 10 minut za tu dobu setoho může stát fůra - není třeba aby to bylo uměle natažené ano a ranked zase trvá dýl. Taky to nemusí být zábava zvláště u slabšího týmu. Paladins taky může trvat déle záleží na tom jak moc hráči hrají na fragy to samé tady.
      Nebo jak moc se přetahuje o point.
    • zapasy trvaji podle prubehu hry a typu ale urcite dele nez 2 minuty..zapas attack/defend pokud jsou teamy vyrovnane trva 10-15min, na kola se hraje akorat ,capture the flag(point), na 2 vitezne
      • Veskoslav
        2 vítězné pouze v případě, že nehraješ sezónu:)
  • MickeyMutant
    BlizzConu, Brawlu a Loot Boxu se dnes od Adam Homola dostalo té cti, že byly vyskloňovány.
    Overwatch, Mystery Duel a další zatím zůstávají v tzv. čekačce.
    • Jack1947
      Mickey tím tvým opravováním neustálým budeš větš psanec a pomalu jak já a to už je co říct. Kdybych tě neznal - nejen já by řekl že ses asi bouchnul do hlavy nebo co...
      • MickeyMutant
        Tak to jsme, Jacku, dva, viď?
  • Jack1947
    Pecka a nářez i když mne trochu mrzí že už nebudeme moct hrát za všechny stejné hrdiny v QP a nejde jeno blbnutí jde i o to že když mi někdo zabere někoho koho chci hrát mám smůlu.

    Nicméně Arcade zní dobře- konečně nějaké pořádné oživení docela jsem zvědavý jsem rád že např bude možnost hrát starší oblíbené Brawly.

    Vypadá to na ještě lepší časy v OW - než byli doposud. Když by ještě vycházeli častějc nové mapy bylo by to úplně parádní - 2v2 mod je zajímavej a nebo 3v3 eliminace ale i tak lepší ostatní brawls... ale myšlenka zajímavá.
    • Supr
      • Jack1947
        Příjde mi to prostě jako moc agresivní - neřikám že se bavím trollením lidí ale kdo hraje a třeba v partě nebo i s random lidma a rozhodne se jít na to třeba plnej tým Winstonů nebo Reinhardtů je to neskutečná pr-el ( za předpokladu když druhej tým správně trollý taky) jinak třeba za Symmetry jsme to projely hodně rychle ale byla to sranda.

        Proč brát všechny hrdiny stačilo by třeba nechat zaplněné stejné 2-3 sloty a zbytek někdo jinej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit