Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mr.clayman

    Nechci vypadat jako kverulant, ale Neill Blomkamp pochází z JAR, stejně jako Sharlto Copley, jenž hrál v jeho prvním celovečeráku District 9.😉

    • vaclav.pechacek

      Narodil se v JAR, ale pokud vím, tak má kanadské občanství a obecně se bere spíš jako Kanaďan, nebo ne? 

      Ok, rychlý google říká, že Empire ho označuje za "South African-Canadian", Wiki za "South African-born Canadian", ale Hollywood Reporter zase "South African filmmaker". Taky by se mohl rozhodnout, chlapec, ale poupravím formulaci.

      • mr.clayman

        Přiznávám, že komentář jsem napsal ještě předtím, než jsem se sám podíval na Internet a zjistil, že v současnosti opravdu žije v Kanadě, takže si taky sypu popel na hlavu. 🙂 Obvykle ale spíš označuju člověka původem země, v níž se narodil, než v níž momentálně žije, i když je to jen můj zvyk a očekávání a nikoliv dogma.

  • StarejKokos

    Juuuuu filmecek

  • District 9 byl v kinech pred 10 lety. Maloktery reziser zije pulku svoji kariery z jednoho filmu  jako tenhle...

    • Jack1947

      Kéž by to mělo pokračování... jeden z mála dobrých SCIFI

      • Bylo to dobre, ale uz je to hodne, hodne dlouho 

        • Jack1947

          Je ale, kdyby vzniklo něco podobného nezlobil bych se vůbec! Kvalitního SCIFi je ještě méně než čafránu a to je co říct.

    • mr.clayman

      Nemyslím si, že by žil jen z D9, i když je to zatím stále jeho nejlepší celovečerní film. Od dob Chappieho natočil pár kraťasů, na než byly reakce taky poměrně pozitivní.

      • Tak si zkus projit propagacni materialy. Prakticky vsude od rezisera d9. Uz je to opravdu prinejmensim divne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit