Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=vjSohj-Iclc jo nemá to budoucnost. Za 10 let budeš mezi prvníma co budou řvát: the tok ou jooob.
  • Zabít androidy,pak zabít lidi. Problem solved. Teda pokud není na výběr zelená.
  • Za definici "nehraje" bych bral právě Beyond: Two Souls, které stačí ráno zapnout, odejít do práce a když se večer vrátíš, běží závěrečné titulky, to ani to město ve Skylines se ti samo nepostaví a adventura nedohraje. Podobný případ je třeba GTA V, kde stačí hodinu a půl skákat ze skály jako lumík a máš dohráno, protože můžeš vždy po třech failech misi přeskočit, ale i to vyžaduje alespoň nějaké herní zapojení.

    Jinak myslím, že Cyberpunk bude mít mnohem širší záběr a zběhlí androidi budou jen část toho světa i příběhu, ale je to takový průsečík a taky jediný co jsme z Cyberpunku viděli, trailer kde vojáci rozstřílej androidku, tak to trochu evokuje
  • Tak ono jde o to co považuješ za "hraje" a "nehraje". Ta definice snad ani neexistuje? Je to interaktivnější než třeba point and click adventury nebo Cities Skylines u kterých to třeba nikdo nikdy neřešil :-D Tam taky občas někam klikneš a jinak se tam skoro vše děje samo :-D
  • myslim, to že to člověk nehraje a že je to jen filmeček je už celkem jasné z předchozích her od tohoto autora, že je téma podobný Cyberpunku protože tam jsou rogue roboti asi taky no.. *1*
  • myslíš? :-D
  • takže takový Cyberpunk 2077, akorát že to člověk nehraje a je to celé filmeček?
  • spoustu lásky posílám *14*
  • No jsem zvědav. Předchozí hry nebyly v jádru špatné. Ale vždy v nich udělali něco, co to shodilo. Na druhou stranu se jedná o nedostatky, kterým se lze snadno vyhnout. Tak uvidíme, zda se to podaří tentokrát. Hlavně ať to pojmou jako čisté scifi a necpou tam zase nadpřirozeno, kterému se úplně nedokázali vyhnout ani v Heavy Rain (což ho shodilo nejvíc)
  • Bohužel, David Cage je opravdu špatný scénárista, a v podstatě celou svou kariéru jen vrší jedno klišé na druhé. Ale rád se nechám mile překvapit.
  • XorxoxTalarius
    Doslova *1*
  • K nám ten trend nedošel... ale třeba v Japonsku z toho všichni stříkají *1*
  • Jako "hra" to vypadá dobře. Ale roboti mě fakt nezajímají a ani v nich nevidím budoucnost. Všechno bych to rozebral do posledního šroubku. Doufám, že se jich v té hře hodně rozpadne. Když jsem četl článek o Sophii tak mi to přišlo jako zajímavý pokrok, pak jsem zahlídl že má i občanství a že roboti dostanou práva a chtělo se mi jí přestřihnout pár drátků. Nechápu ten obrovský zájem o kus šrotu.
  • MickeyMutant
    Zlí lidé budou androidům ubližovat, ti hodní jim budou pomáhat, protože cítí, že jejich umělí otroci se stávají lidštějšími než někteří lidé. Probuzení androidi se budou lišit mírou rebelie, se kterou jsou schopni se lidem postavit. Od pasivního následování morálního "dobra" při pomáhání utlačovaným za cenu vlastního zániku až po otevřenou násilnou revoltu proti svým pánům.

    Míra revolty bude tvořit jádro hratelnosti, kdy bude hráčům předkládáno falešné dilema "Mám toho pičuse majznout kladivem po kedlubně teď, nebo ještě chvilku zkusím hrát roli submisivního idiota". "Falešné" dilema proto, že pro hráče s gamepadem v ruce je postava androida na monitoru naprosto stejně lidská jako jakýkoliv jiný "člověčí" videoherní hrdina, a nestává se méně živoucí jen kvůli tomu, že se to tak scenárista ze všech sil snažil vykreslit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit