Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bumtaratabumbumbum

    Komu se to nelíbí, ten si může užívat classic. A já si ho opravdu užívám.

  • Zaho
    No to je pěknej humus.
  • MartinStary

    Tak to je vlasně hratelnej ratchet and clank ve WOW

  • Omlouvám se, ale ta hra je už naprostý odpad. A to říkám jako někdo kdo ji hraje od TBC a vydržel hovínka jako Cataclysm, Líbání zadku číně (čti Mist of Pandaria) i hokus pokus WoD).

    • CRYPT

      Zacal jsem s WoW v dobach Legionu ( v dobe kdy byl v plnem proudu Tomb of Sargeras, takze by se dalo rjict "temer" konec expanze. Diky Legionu jsem zacal hrat WoW. Postupem casu jsem zjistil, ze DK je love <3 a DK patri samozrejme Wrath of the Lich King tak jsem se do te expanze kterou jsem nezazil fakt zakoukal. Ale protoze jsem uz par let fanda Japonska, mangy, anime a celkove Asijske kultury (cti Japonsko a Cina vseobecne) zamiloval jsem se vice do Monka a protoze monk je neco co spada do Pandarie (i kdyz mam Orca) tak jsem zpetne zacal hrat v obdobi BfA (ktere je mimochodem hodne velkej trash) i Mists of Pandaria (rozumej, prozkoumat Pandarii, delat achievy, koukat na pribeh etc.....) Nehral jsem WoW v obdobi Pandarie, ale podle meho Mists of Pandaria byl naprosto perfektni content a dost mne mrzi, ze v dobe, kdy to bylo aktualni jsem to nehral. Dobre, priznam stare WoWkare co zazili eru Lich Kinda, nebo uz Vanilly tak jim to moc na notu nesedlo, kazdopadne pro mne Pandaria>Legion>Lich King>Draenor (k Draenoru, k tomu bych jen dodal ze pry se jednalo o takovej fejsbuk hunt - ale lokace a story se mi hodne libily)

    • mop byl po wotlk nejlepší datadisk, na který se blbě vzpomíná jen dlouhým čekáním na další.

  • CRYPT

    Uz aby prislo oznameni o novem datadisku a to bfa bylo za nami......

    • twicer

      No jen aby to nebylo ještě horší ... Schopní toho jsou.

  • lol 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit