Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím že přílišná realičnost a pomalost u této hry nebude možná...větřím, že s těma tankama atd. něco provedou ale bude to více stylem C&C a na hráče bude tlačit těžce čas - přeci jen když si postavím základnu co mi bude bránit AI proti jiným hráčům (což očekávám jako velkou náplň hry co tu ještě nikdy nebyla) tak dát mu na to aby mi obsadil základnu mu nechat 2 hodiny času je docela dost, obzvlášť si uvědomte jak dlouho by takovou základnu - hráč amatér taky musel budovat ?
    • Bitvy trvají bud 10,12,15 min dle velikosti map,možná budou i větší mapy; které budou trvat dek E ale více než 20-25 min to jistě nebude a budování základny je intuitivní a postup ne se základna zvětšuje s tim na jakem lvu máš hlavni velitelství, takže to v prvky
  • No tak jestli je hra realistická nebo ne je mi celkem fuk, hlavní je pro mě jak mě to bude bavit *3*
    MoW Jsem si koupil třeba a doteďka toho lituju, jako hra je to dobře udělaná, ale když je člověk celou misi ve stresu, neustále musí dávat pozor na spoustu jednotek, které jsou velmi málo samostatné, tak to člověka prostě deprimuje a u hry se chci především bavit.
  • To skoro vypadá, že ty tanky při akceleraci postaví na zadní *1*
    • Záleží jake tanky třeba heavyny jezdí hodně pomalu ale to v tomhle videu není
  • Magister_Peditum
    Tak tímhle mě vůbec nenavnadili. Naopak jsem se přestal o tu hru zajímat. Celé mi to přišlo děsně zrychlené. A dělostřelecká palba dopadající cca 2s po jejím zadání...to už byla jen třešnička na dortu. Docela zklamání.
  • Děs a hrůza. CoH je proti tomu realistické.

    Turbo tanky - otáčení podvozku a věže jak kdyby to byly vznášedla z C&C. HP systém. Střelba za pohybu.
    Pěchota - podivný model poškození. Na začátku dostane skupinka 2x zásah houfnicí a nic. Pak výsadkáři dost s podivem kam až doběhli. - evideintně žádná morálka nebo něco co by pěšáky nutilo zalehnout když to kolem bouchá,
    Dělostřelectvo - evidentně používá moderní munici s GPS navádením + možná i tepelně řízenou. Jak na konci kosí houfnice tanky je fakt podívaná :(
    Evidentně se vůbec neřeší typ munice AP/HE a tak prostě střílí nečím univerzálním co bouchá a sundavá vše stejně mizerně, tank, dělo i pešáka postupně na několik ran.
    • přesně, zlatý COH *14*
      • eStar
        Zlatý Men of War.
  • no tak jsem se podíval na nějakou starší ukázku ze hry a opravdu mám pocit, že v tomhle novém videu je rychlejší všechno nejen tanky...
  • jako soráč, děcka, ale to vás nenapadlo, že je to celý zrychlený a né že jenom tanky mají turbo atd.???
    • Nemáš pravdu. Kdyby to bylo celé zrychlené, tak by ta pěchota musela lítat jak z praku.
      • v poho je to jenom můj názor, ale máš pravdu, mě se vážně zdá že ti vojáci běhají jako splašení, výbuchy jsou taky rychlý jako blázen a o pohybu stromů a trávy ani nemluvím, to by tam musel bejt hurikán jako kjáva... :) nezdá se vám???
        • Mrkl sem na to znova a poradne. Stromy normalni rychlost, podivej se jak vlaje vlajka na zakladne podle ni poznas ze to jede normalne, a to stejny voda v rece, tece uplne normalne. Zrychleny to urcite neni.
          • Mě se to zdá všechno zrychlené.
        • Ja bych teda rekl ze zrychleny to neni, viz. prave pechota. A proc by to delali, trochu blbost nemyslis?
    • jako soráč, fotře, ale žádný celý zrychlený tam není a že ano tanky se chovaj jak magořiny na páse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ja chci dobyvat americkou zakladnu
  • Tak jsem se na to podíval ještě jednou a ono je to zrychlené, ověřil jsem si to i jak ubíhal čas k nabíjení dělostřelectva. Ale nechápu, co to má za smysl, aby to video nebylo tak dlouhé?
  • Krescz
    ano, opravdu to neni zadna legrace(čti zábava)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit