Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jestli zase bude far cry 3 delat ubisoft tak to bude zase propadak jako far cry 2 melo by se do 3 pustit crytek jako to bylo u jednicky
  • Myslim, ze jste to chlapci vsecko pekne shrnuli. A ja nemuzu nez ve vsem souhlasit. Far Cry 2 melo opravdu dobre naslapnuto, podle me velmi dobry koncept se zajimavymi napady, ale totalne ho zazdilo zalostne provedeni, kdy rada veci proste vubec nedavala smysl a zbytecne tak komplikovala jinak uplne bezne cinnosti. Dle meho nazoru byl singleplayer urcen vyhradne pro masochisty, jinak si to nedokazu vysvetlit. Oproti tomu u MP jsem vydrzel peknou radku hodin, ten mi prisel velmi dobry a jednoznacne lepsi nez SP. Co tedy cekat od FC3? No pokud nekdo povazuje FC2 za uspesnou, pak radej nevim a tezce se bojim...
  • Ja by som napriklad chcel, aby to bolo aspon trochu zabavne, nielen nepodareny simulator jazdy na dzipe a opravy zaseknuteho kalacha (ktory sa pokazil po 20 vystreloch). A este by som mozno chcel, aby v tej Afrike, kde sa to ma odohravat neboli vsetky NPC postavy zoldnieri alebo povstalci, ktori ma chcu zabit.
    • Za celou dobu jsem se zbranemi nemel problem. V pravidelnych intervalech jsem fasoval nove kousky, takze tato stranka hry se me nedotknula. *5*
    • a když už jo ať umřou a už se znovu neoběvují.....to byla největší blbost ve FC2
  • Far Cry 2 úspešna strieľačka? Nechcite ma rozosmiať! Veď väčšine ľudí tiekli slzy prúdom.
    keď zistili čo za sračku sa skrýva pod pekným grafickým kabátikom. Táto hra bola za dva
    mesiace na sotva polovičnej cene! A teraz niekto príde s tým, že chce robiť pokračovanie?
    Boh nám pomáhaj!
  • Já bych si rozhodně přál abych se za každou sebe menší misí nemusel hnát přes celou mapu *9*
    • Lukinsons
      od toho byly ve hře autobusy =)
    • Důvod, proč mě přestala po chvilce bavit :)
  • Prece kazdy vi, ze pokracovani FarCry1 je Crysis a ne nudnej FarCry2 s jeho skvelejma respawnama. *11*
    • Nechápu jak se někomu může nelíbit FC2, já osobně to považuju za nejlepší hru co znám. Ono to chce trochu představivosti a zkoušet co v te hře je. Ten kdo to chce rychle dohrat se bude samozřejmě nudit. Prostě pro mě ta hra skrývá moc a moc možností a jen je potřeba dokázat jich využít a ocenit výsledek. Tahle hra se nedá hrát jako cod. Dlouhý přesuny jsou super, protože je to konečně reálný, jediný co FC2 vytýkám je to, že nepřátelská stanoviště nejde nijak nadobro zničit, ale to je dle mého jediná chyba. Prostě já se na FC3 těším a to je všechno.
  • Dočkáme se letos Far Cry 3? Po dvojce snad raši ani né...
  • FC1 si s chutí zahraji i dnes (bomba), dvojku jsem sice hral, ale nedohral (nuda) - takze trojku asi ani nezacnu. A tak to zacina vypadat u vsech her.
  • ježiš hlavně ať tam neni žádný respevnování enemáků jako ve dvojce!! to byl děs
  • jednicka byla moc dobra strilecka a nemoznost ukladani pozic kdekoliv byla naprosto paradni a skvele to pridalo atmosfere hry :) toto moc schazelo u crysis. dvojka si uz jen vypujcila nazev far cry, ale byla to taky dobra otevreny svet, krasna africka priroda. jen hratelnost casem trochu upadala, kdyz vylepsi par veci ve trojce, tak se mame na co tesit. hlavne at z toho neudelaji dalso cod...
    • grafika FC2 byla pekna ale ten otevrenej svet na me paradoxne pusobil uzavrene/tunelove sem cekal velky otevreny africky plane kde budou behat zvirata a vono kde nic tu nic kdyz vezmu treba crysis coz je tunel tak to vypada podle me mnohem otevreneji nez FC, stejnej pocit sem mel i u two worlds 2 myslim ze je to dany tim ze otevrenej svet si vezme docela dost pameti a jelikoz konzole maji malo tak se musi delat hodne kompromisu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit