Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lietadla bez pohladu z kokoptu s hlavou napojenou na trackIR by mali byt proti zenevskej konvencii. (tak isto aj auta)

    Kazdpoadne vyzera to uz od pohladu lepsie ako world of warplanes.
  • mas pravdu ale ved to je arkada...
  • Přesně tak, Rise of flight...

    A letecký model a simulace meteorologických podmínek je vynikající... Je realističtější a zajímavější než Sturm... BTW - základní verze hry je zdarma, takže si ji můžeš vyzkoušet...
  • Bude multiplayer ? *8*
  • rise of flight
  • Jo to rozesilali vsem, kdo se prihlasili.
  • Inquisitor
    Zrovna dneska mi přišla pozvánka do bety, tak uvidíme.
  • War Thunder zatim vypada mnohem lepe.
  • Hezky se nato kouká ale bohužel pro fanouška realismu je to k smíchu. Ano, chápu, že je to arkáda ale proboha, vždyť teď vyjdou hned 2 další (War Thunder a World of Planes). Bohužel od IL2- Sturmovik nevyšla žádná další kvalitnější hra. Všechno byli buď moc jednoduché arkády nebo paskvil mezi arkádou a Realismem. K čemu je hráčům hezká grafika, když hratelnost je na bodu mrazu.
  • ZvacA
    "Je kampaň hratelná za Německou stranu? Nebo je jako u téměř všech her z WW2 zakázána?"

    Jestli bude kampaň za Němce těžko říct - z toho mála, co je na ofic. stránkách je napsáno, že hráč bude mít možnost sednout třeba do Messerschmitta, nicméně třeba u kooperace u kampaně je zase poznámka o střetu proti Ose, takže si vyber a nejspíše si počkej.

    Jinak, německá strana je svým způsobem hratelná ve všech WW2 záležitostí, ale ne pravda v kampani, ačkoli tohle byla vždy spíše výsada RTSek a simulátorů, ovšem převtělit se do jakéhokoliv soldata můžeš okamžitě v multiplayeru a to u všech her věnující se téhle tématice. :)
  • Vždyť při takových manévrech by v realitě už dávno došlo k přetížení konstrukce letadla, ta hra je naprosto nereálná. Mám jediný dotaz, ne nějž jsem odpověď v článku nenalezl.

    Je kampaň hratelná za Německou stranu? Nebo je jako u téměř všech her z WW2 zakázána?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit